Pug 407 HDi

Pug 407 HDi

Član
treba mi pomoc...
kupio jucer carbon foliju i reko odo obljepiti sve ove sive plastike iz unutrasnjosti....
sve je super islo dok nije dosla sredisnja konzola na red...
previse rupa gdje dodju dugmad i previse nekih sitnih ispupcenja, da li je neko uspjeo da uradi to na 407ici sa folijama ili da idem kupiti sprej ako ima piano black i da to pofarbam dok je sve poskidano?
jer lud sam od ove folije,do ponoci sam je radio i cjelo jutro al ne uspjesno kolko se tice sredisnje konzole :icon_question:
 
Član
Belmin1 je napisao(la):
AAaa odlican Pug meni je najdrazi bas me nekako privlaci :cool:

hvala ;)

plastike koje nisam mogao obljepiti carbon folijom sam ofarbao u crnu boju i ja sam zadovoljan doduse danas sam samo uspjeo pofarbati centralnu konzolu sutra slike kad poslikam;)
 
Član
dsc00521n.jpg


dsc00522e.jpg


ko mi moze rjesiti kuglu od mjenjaca i kolko bi me izaslo?

kolko se tice farbanja ovoga svidja mi se kombinacija u crnoj,no ici ce u piano black samo dok odem kuci u bosnu i dok se prihvatim moje sprice,lajao sam sve sprejevima...
 
Član
bikeralex je napisao(la):
dsc00521n.jpg


dsc00522e.jpg


ko mi moze rjesiti kuglu od mjenjaca i kolko bi me izaslo?

kolko se tice farbanja ovoga svidja mi se kombinacija u crnoj,no ici ce u piano black samo dok odem kuci u bosnu i dok se prihvatim moje sprice,lajao sam sve sprejevima...
Kuglu ti moze neko presvuc, ako se ne varam pisalo se na forumu da ima neki lik u Visokom radi presvlacenja, jbg vidi broj pa odleti nije ti daleko:lol::lol::lol:

Lijepo je ispalo al bolje bi bilo da si uzeo onu crnu sto ide u 407 od 2008 godine, ono je prava stvar
 
Član
morat cu naci pa odnjeti tome u visokom...bilo je ok dok nije ugrijalo...

a ide ovo ponovo na farbanje u onu boju kao sto je jedan clan ovoga foruma ofarbao u 307ice...

pa ce biti bolje :cool:

saledoboj cesto prolazim kroz doboj pa da se cujemo nekad pa da sta popijemo uz 407ice
 
Član
ja sebi farbo proslo ljeto,u crnu perlu boju auta,za sad super,ni izbjedlo ni popucalu, dosta je na suncu ;),a stai ima na svojoj 407ici orig unutra crnu sa perlom
 
Član
cTERZAr je napisao(la):
ja sebi farbo proslo ljeto,u crnu perlu boju auta,za sad super,ni izbjedlo ni popucalu, dosta je na suncu ;),a stai ima na svojoj 407ici orig unutra crnu sa perlom

od tebe sam onda i vidio ovo,al sam mislio da je bila 307ica a ne 308ica...
tvoja mi se crna boja bas svidja,mozes mi kod poslati na pm, pa da po njoj pravim boju:icon_question:
 
Član
bikeralex je napisao(la):
cTERZAr je napisao(la):
ja sebi farbo proslo ljeto,u crnu perlu boju auta,za sad super,ni izbjedlo ni popucalu, dosta je na suncu ;),a stai ima na svojoj 407ici orig unutra crnu sa perlom

od tebe sam onda i vidio ovo,al sam mislio da je bila 307ica a ne 308ica...
tvoja mi se crna boja bas svidja,mozes mi kod poslati na pm, pa da po njoj pravim boju:icon_question:

Ima i jedna 307-ica na forumu. Član haris0032 je to radio. I ja sam razmišljao to sebi, ali kod mene je sva plastika unutra crna, pa kontam previše bi sve tamno bilo.
 
Član
bikeralex je napisao(la):
morat cu naci pa odnjeti tome u visokom...bilo je ok dok nije ugrijalo...

a ide ovo ponovo na farbanje u onu boju kao sto je jedan clan ovoga foruma ofarbao u 307ice...

pa ce biti bolje :cool:

saledoboj cesto prolazim kroz doboj pa da se cujemo nekad pa da sta popijemo uz 407ice

nije frka uvjek mozemo 407 zalit.....eto poslo sam zahtjev na fb :icon_biggrin::icon_biggrin:

kad bi se sastavilo raje sa foruma komotno bi se mogao odrzat pug miting ima nas dosta ovdje sto ganjamo pugove :lol::lol::lol::lol:
 
Član
cTERZAr je napisao(la):
posaljem veceras kad budem u autu vidio;)

ajde ako ti ne bude tesko pa posalji ;)
mara- je napisao(la):
bikeralex je napisao(la):
cTERZAr je napisao(la):
ja sebi farbo proslo ljeto,u crnu perlu boju auta,za sad super,ni izbjedlo ni popucalu, dosta je na suncu ;),a stai ima na svojoj 407ici orig unutra crnu sa perlom

od tebe sam onda i vidio ovo,al sam mislio da je bila 307ica a ne 308ica...
tvoja mi se crna boja bas svidja,mozes mi kod poslati na pm, pa da po njoj pravim boju:icon_question:

Ima i jedna 307-ica na forumu. Član haris0032 je to radio. I ja sam razmišljao to sebi, ali kod mene je sva plastika unutra crna, pa kontam previše bi sve tamno bilo.
onda sam ipak vidio u 307ici,uglavnom super izgleda i puno mi se vise svidja od one dosadne sive,da izgleda ko pravi aluminijum pa nebi nista ni rekao al ovako mi je puno ljepse u crnoj ;)
saledoboj je napisao(la):
bikeralex je napisao(la):
morat cu naci pa odnjeti tome u visokom...bilo je ok dok nije ugrijalo...

a ide ovo ponovo na farbanje u onu boju kao sto je jedan clan ovoga foruma ofarbao u 307ice...

pa ce biti bolje :cool:

saledoboj cesto prolazim kroz doboj pa da se cujemo nekad pa da sta popijemo uz 407ice

nije frka uvjek mozemo 407 zalit.....eto poslo sam zahtjev na fb :icon_biggrin::icon_biggrin:

kad bi se sastavilo raje sa foruma komotno bi se mogao odrzat pug miting ima nas dosta ovdje sto ganjamo pugove :lol::lol::lol::lol:

prihvatio sam ;)
i ja sam isto razmisljao da je kako da se skupimo mi sa pugovima pa da organizujemo nesta...bila bi dobro kad bi to mogli izvesti ;)
 
Top