PUG 307

PUG 307

Ma druze vjeruj mi uzivo kad gledas retrovizori su najbolji :) na slikama izgledaju lose i nemaju sa cim da se spare,al uz felge i aluminsku traku naprijed idu extra,jos evo cekam,iduci mjesec dobit cu steke kromirane,pa ce to izlgedati dosta bolje :)

Hvala vam u svakom slucaju :)
 
Pozdrav, slupao sam auto.. Zanima me dali su ista vrata i prag za peugeot 307 2001 god i peugeot 307 Facelift 2007 god ????
 
Član
E jbi ga prijatelju ,bas mi je zao. Jel tebi sta ? Sto se tice praga i vrata,mislim da je to tu negdje . Brz i jeftin popravak ti zelim.

evo sada sam gledao na public boxu, vrata su ti ista ,a i prag je isti samo je razlika u jednom slovu sifre artikla,a po slikama je potpuno isto.
 
kula307 je napisao(la):
E jbi ga prijatelju ,bas mi je zao. Jel tebi sta ? Sto se tice praga i vrata,mislim da je to tu negdje . Brz i jeftin popravak ti zelim.

evo sada sam gledao na public boxu, vrata su ti ista ,a i prag je isti samo je razlika u jednom slovu sifre artikla,a po slikama je potpuno isto.

Ma nije, dobro sam, hvala na pitanju, a i odgvoru...

Evo kako to i izgleda.


 
Član
Uh, druže, ima prilično štete. A trebala bi vrata i prag odgovarati. Koliko sam čitao po netu, razlika između starog i novog modela je u prednjem braniku i haubi, a nazad samo štopke, ostalo bi trebalo biti isto. Sretno sa popravkom.
 
mara- je napisao(la):
Uh, druže, ima prilično štete. A trebala bi vrata i prag odgovarati. Koliko sam čitao po netu, razlika između starog i novog modela je u prednjem braniku i haubi, a nazad samo štopke, ostalo bi trebalo biti isto. Sretno sa popravkom.

Hvala druze, ako bude sve po planu sutra cu sve uzeti Air Bag-ove i sve i polahko pocet sa radom :D do Januara, Februara bi sve trebalo biti gotovo.. A jos i neke novosti da budu :D
 
Član
Fin Pug,vidim Zelja ga je i zatamnio :icon_smile: takoder da nebi ovog udesa nebi ni skuzio ovu temu i da smo komsije,poznat ces koje Golf 2 crveni zatamljeni tu smo iz iste mahale ;)
 
Chuza je napisao(la):
Fin Pug,vidim Zelja ga je i zatamnio :icon_smile: takoder da nebi ovog udesa nebi ni skuzio ovu temu i da smo komsije,poznat ces koje Golf 2 crveni zatamljeni tu smo iz iste mahale ;)

Hajd se ti samo javi, kad me vidis :D
 
Evo ga, autic je gotov :D

Cak sam i ofarbao lajsne u boji auto...Jos mi je samo ostalo nebo da se uradi, ali njega sam vec predao covjeku da ga uradi u crnu alkantaru :D pa ce biti onda vise slika..Sad za sad samo dvije :D Ako ima kakvi prijedloga javnite :D








 
Top