PUG 307

PUG 307

Eh evo da i ja parkiram svoje auto u garazu,nakon registracije na forum od prije 2 dana :p

Da prestavim auto, Peugeot 307 1.6 HDi 66kw,2007 god,kupljen prije mjesec dana.Opremu ima odlcinu,Dvosozonska klima,grijace u retrovizorima,tempomat,komande na volanu itd. Eto to je to sto se tice auta.

Htio bi jos da radim na njemu unutrasnje detalje koji su sad sivom bojom uradzeni, na bijeli karbon i isto tako poslije nove godine kupiti felgice kakve fine. To bi bilo to. Nadam se da cemo se fino druziti i da cu dobiti fini ideja za auto a naravno i kritika ;)

Evo koja slikica ne opranog auta :D









 
Nemam drug prednje maglenjake i predomisljam se bil ih kupijo ili ne.. Zato sam i doao ovdje da vidim sta ce raja reci :)
 
Član
Za moj ukus to je jako lijep detalj, ne znam koliko kostaju, ali da ja imam ovaj FL, jedna od prvih stvari koje bi uradio je ovo sa maglenkama ;)
 
jusuf je napisao(la):
Za moj ukus to je jako lijep detalj, ne znam koliko kostaju, ali da ja imam ovaj FL, jedna od prvih stvari koje bi uradio je ovo sa maglenkama ;)

Hvala drug,to ce biti u skorije vrijem.Ne kostaju puno od 100 do 140 km to su cijene koje sam ja gledo :)
 
Član
Ovako ja zamisljam prelijepo sredjen ovaj auto

3071.jpg


3072.jpg
 
Naravno da izgleda ekstra,samo ne znam gdje da uzmem ove lajsne sive naprijed sto su kod maglenki,to sam vec trazio..I kontam kako bi bio karbon bijeli umjesto moji sivi detalja(unutra)... to mi je jos samo ostala dvoumica :D a felgice bi ovakve trebale lec 16 ke.



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Sto se tice ovih lajsni, moze se tu nesto i improvizovati, postoje i home made varijante, a za karbon...ja ne bi stavljao, nekako nije ovo auto za toga, opet je to moje misljenje...
 
Top