PUG 307 1.6 HDI UPDATE 12.04

PUG 307 1.6 HDI UPDATE 12.04

Član
meni je broja prejaka a stopke kao kod astre gtc..nego de okini koju s prednje strane..s guza je odlican nista ne diraj...;)
 
Član
Evo malo sa prednje strane.:)

8e4276436cbe48398c2cac9.png


f40eb747d90b45e6bdc48e4.png



82ba7bba013f4c9d9aff65d.png


n0mCFLC.png


78ab0008561f44639398b6e.png


;)
 
Administrator
Danas malo obišao oko pežoa na showu i iskreno nije loš, samo šta sam primijetio kao da je auto skroz iz vinkla izašlo, tj. prednja lijeva strana nije uklopljena, onda pozadi one štopke, kao da je baš dobro udaren :) Možda griješim, ali zar se nije to moglo bolje uklopiti?
 
Super Moderator
pioneer_09 je napisao(la):
Danas malo obišao oko pežoa na showu i iskreno nije loš, samo šta sam primijetio kao da je auto skroz iz vinkla izašlo, tj. prednja lijeva strana nije uklopljena, onda pozadi one štopke, kao da je baš dobro udaren :) Možda griješim, ali zar se nije to moglo bolje uklopiti?

evo gledam malo slike i vidim da su stopke aftermarket, a vecina tih aftermarket stvari se ne uklopi bas najbolje, nije istog oblika kao orginalna stvar
moze se sve uklopit kad se dobri dijelovi uzmu i kad majstoru nije mrsko, ja sam kupio zamjenske blatobrane i zajebo se, sad trazim polovne na otpadu al da su orginal, nisu iste duzine i oblika, kad ih gledas sve je isto al kad namontiras na auto, nidje veze
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
Danas malo obišao oko pežoa na showu i iskreno nije loš, samo šta sam primijetio kao da je auto skroz iz vinkla izašlo, tj. prednja lijeva strana nije uklopljena, onda pozadi one štopke, kao da je baš dobro udaren :) Možda griješim, ali zar se nije to moglo bolje uklopiti?
Neka si malo obisao..kao sto ti covjek rece aftermarket stopke...ali bit ce jos prepravki..sto se tice prednje strane ,majstor nije bas najbolje uklopio karambolku..a i peugeot je "sav" od plastike..pa valja to malo dotezati..ali postepeno samo bit ce tu jos dosta promjena s vremenom..poz
 
Član
Super pug prijatelju, samo nastavi onako kako si mi danas ispricao i ima da bude u savrsenom stanju. Nego cekam update garaze, danas si napravio pozamasan broj slika a ovdje niti jedne :cool:
 
Član
Chana je napisao(la):
Super pug prijatelju, samo nastavi onako kako si mi danas ispricao i ima da bude u savrsenom stanju. Nego cekam update garaze, danas si napravio pozamasan broj slika a ovdje niti jedne :cool:

Hvala Chana :) Ma doci ce sve s vrmemnom.. :) a evo par fotkica da se ispostuje :)

Takodje Alfa je vrh,kao sto se moze vidjeti na slikama :smajli38: ..;)



496277e9ce8c4ec0a9c82ac.png


429c623bcbfd4137aa88eaa.png


daa2d51433024203a40db4b.png


e13c729e731d443a93ad805.png
 
Član
maa super je pugic ja bi puko farove folijom u crno..kad ti bude dosadno navrati ja sam u dubaravama i odradimo ti to ili u PS ti uradim da vidis kako bi bilo...;)
 
Član
soffa je napisao(la):
maa super je pugic ja bi puko farove folijom u crno..kad ti bude dosadno navrati ja sam u dubaravama i odradimo ti to ili u PS ti uradim da vidis kako bi bilo...;)

Hvala druze , bit ce jos malih promjena..u planu je prerada farova..da li izmjena postojecih ili promjena u kompletu ubacivanje devil eyes ili nesto tako..vidjecemo..ugl nece ovako ostati..

Pozz ;);)
 
Član
Heh ..gledao sam ovu 307 icu ... fina je..ali po mom ukusu i nije bas bar sto se tice prednjeg dijela.. :) imam u planu izvodit nesto drugo sa prednje strane.. :);)
 
Top