Pug 206 RC

Pug 206 RC

Član
predobro izgleda,a motorizacija je samo za pozavidjeti ;) mogu samo misliti kako ide...
ja nebi nista dirao,al nam daj jos slika ;)
sretno i cuvaj to
 
soffa je napisao(la):
boze dragi motorizacije zar ovo ima u BIH mogu mislit voznje sa ovim...mozel se jos sta staviti pod haubu da se kako nagura na 200ks....;)

Sve se moze, moze on bit i 500 KS samo treba volje (para) :lol:
Ovo je sasvim dovoljno, moze se uraditi u SM Chiptuning remap na 197 KS za cca 300 evra, ali to mi nije toliko bitno, ide on odlicno i ovako :icon_smile:
 
Danas se malo vozalo, bilo se i u PSC NOVOPROM, narucio sam crijevo za filter zraka, moje je puklo, bilo je omotano nekom trakom tako sam kupio auto, pa sam to danas zamijenio i semering na desnoj poluosovini je popustio pa je i on zamijenjen i dosuto ulje u mjenjac.....



Sve u svemu nije bilo tako skupo :icon_biggrin: Ostalo je jos par sitnica da se srede moram naci zabice za plastiku na poklopcu motora i ispraviti 2 udubljenja na pragu, sreca nije lak ostecen nigdje, onda ce RC biti potpuno ispravan :lol:
 
Član
Neka je sa srecom, kod mene je s16, mogu samo zamislit kako ide tek ovo. Da slucajno nisi ovo kupio od mladjeg momka, a uvezen je prosle godine ja mislim iz svicarske =)
 
takac je napisao(la):
Neka je sa srecom, kod mene je s16, mogu samo zamislit kako ide tek ovo. Da slucajno nisi ovo kupio od mladjeg momka, a uvezen je prosle godine ja mislim iz svicarske =)

Kupio sam ga u auto salonu, ja sam prvi vlasnik u BiH, ne znam da jos iko ima osim jednog u Banja Luci od jednog covjeka, drzi firmu Racunari, bio je u oglasu ja mislim prosle godine na BHTUNING neki njegov radnik postavio, isto je crni i isto godiste kao moj. Ja koliko znam samo su moj i njegov u BiH, ali nisam 100% siguran :icon_biggrin:
 
Član
Vlado206rc je napisao(la):
takac je napisao(la):
Neka je sa srecom, kod mene je s16, mogu samo zamislit kako ide tek ovo. Da slucajno nisi ovo kupio od mladjeg momka, a uvezen je prosle godine ja mislim iz svicarske =)

Kupio sam ga u auto salonu, ja sam prvi vlasnik u BiH, ne znam da jos iko ima osim jednog u Banja Luci od jednog covjeka, drzi firmu Racunari, bio je u oglasu ja mislim prosle godine na BHTUNING neki njegov radnik postavio, isto je crni i isto godiste kao moj. Ja koliko znam samo su moj i njegov u BiH, ali nisam 100% siguran :icon_biggrin:

Ima taj sto ti govoris, zena voza tog RC-a ako nije prodat (ja sam se dvoumio izmedju tog i svog CC-a), onda taj tvoj, jos jedan se nedavno crni prodavao na piku sa nekim fuj felgama i jos jedan zimus uvezen iz svicarske, cim je uvezen odmah prodan na granici =) :lol:

A evo radi cega sam te pitao:
Vlado206rc je napisao(la):
Peugeot 206 RC 2003 godiste, 130 kw/177 ks, presao 121400 km, kupljen prije nekih mjesec dana, auto je u originalnom stanju dakle nema nikakvih tuning ni styling dodataka, tako sam ga planirao i ostavit barem za sada...... Nije jos registrovan jer sam mu radio i veliki i mali servis, ali bice uskoro
 
takac je napisao(la):
Vlado206rc je napisao(la):
takac je napisao(la):
Neka je sa srecom, kod mene je s16, mogu samo zamislit kako ide tek ovo. Da slucajno nisi ovo kupio od mladjeg momka, a uvezen je prosle godine ja mislim iz svicarske =)

Kupio sam ga u auto salonu, ja sam prvi vlasnik u BiH, ne znam da jos iko ima osim jednog u Banja Luci od jednog covjeka, drzi firmu Racunari, bio je u oglasu ja mislim prosle godine na BHTUNING neki njegov radnik postavio, isto je crni i isto godiste kao moj. Ja koliko znam samo su moj i njegov u BiH, ali nisam 100% siguran :icon_biggrin:

Ima taj sto ti govoris, zena voza tog RC-a ako nije prodat (ja sam se dvoumio izmedju tog i svog CC-a), onda taj tvoj, jos jedan se nedavno crni prodavao na piku sa nekim fuj felgama i jos jedan zimus uvezen iz svicarske, cim je uvezen odmah prodan na granici =) :lol:


A evo radi cega sam te pitao:
Vlado206rc je napisao(la):
Peugeot 206 RC 2003 godiste, 130 kw/177 ks, presao 121400 km, kupljen prije nekih mjesec dana, auto je u originalnom stanju dakle nema nikakvih tuning ni styling dodataka, tako sam ga planirao i ostavit barem za sada...... Nije jos registrovan jer sam mu radio i veliki i mali servis, ali bice uskoro

Moguce da ima i treci u BiH, ali uglavnom je veoma mali broj kod nas, svega par auta, jer ipak kosta puno, mene je moj izasao sa velikim i malim servisom i registracijom 12 500 KM, a na piku ne znam koji se RC nedavno prodavao jer ja sam svog nasao na piku ali sa ovim felgama, a tog iz BL sam vozio 2010 godine tad sam prvi put vozio RC-a imao je 46000 km na satu a cijenili ga 14 500 KM :icon_smile:
 
Član
Hahahahaha hajmo se povlacit pored BMD-a al mi daj prednost od kapije do krivine :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Dobar pugic pravo cudi me da ga ranije nisam skonto u gradu.....Moj jaran ima 206 prvi modeli benzinjara ide fino mogu mislit ovo leti...
 
saledoboj je napisao(la):
Hahahahaha hajmo se povlacit pored BMD-a al mi daj prednost od kapije do krivine :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Dobar pugic pravo cudi me da ga ranije nisam skonto u gradu.....Moj jaran ima 206 prvi modeli benzinjara ide fino mogu mislit ovo leti...

Nema prednosti ni malo samo jedan kraj drugog :lol:
Provozam se nekad kroz grad ali rijetko, pretezno navece a vozam yugu po citav dan za sve moguce potrebe hehe :icon_smile:
 
marijananihad je napisao(la):
RC the Best Pug..... !!! ;)
Od sada ima brata blizanca i u Sarajevu ....heheheee..... :)
Koliko ih to sada ima u BiH ?

Jel stigao brat blizanac? :icon_smile:
Bitno je da mi imamo a drugi neka traze hehehehehe :lol:
 
Da malo osvjezim temu :lol: U medjuvremenu nista se znacajnije nije promijenilo osim sto se malo radilo na mjenjacu. Zamijenjeni su lezajevi, semerinzi, stavljen je novi set kvacila, zamijenjena je i lijeva spona i mandzetna na letvi volana. Sve u svemu mnogo bolje ide sa novim kvacilom :lol: O daljim planovima uskoro. :cool:
 
Top