Pug 206 RC

Pug 206 RC

Član
ako ikad zamijenis ove fele za neke druge tacno te treba isamarat odmah
stvorene su za ovaj auto:cool:
 
ArminM je napisao(la):
ako ikad zamijenis ove fele za neke druge tacno te treba isamarat odmah
stvorene su za ovaj auto:cool:

Hahahahahaa nemojte me samo samarat, sve cemo se dogovorit :icon_cry:
I ja stvarno mislim da mu druge felge uopste ne trebaju ove su pun pogodak mani licno ljepse na ovakvom pugu i od tomason tn1 i momo corse, iako su mi od "styling" felgi ta dva modela najljepsa :icon_smile:
Planirao sam ga ostavit u ovakvom originalnom stanju jer sam prije imao 206 sa raznim prepravkama i postalo mi je samo dzaba bacanje para :icon_biggrin:
 
Član
bogami grdno bi se zeznuo da promijenis fele, jednostavno to je to, mislim da bolje ne moze. svidja mi se sto auto izgleda potpuno obicno, a pod haubom strojka
nista ti vise ne treba, sipaj i uzivaj;)
 
ArminM je napisao(la):
bogami grdno bi se zeznuo da promijenis fele, jednostavno to je to, mislim da bolje ne moze. svidja mi se sto auto izgleda potpuno obicno, a pod haubom strojka
nista ti vise ne treba, sipaj i uzivaj;)

Tako ce i bit, pa cu nakon 2 - 3 god. mijenjat dok malo pojeftine auta koja mi se svidjaju :icon_biggrin:
 
Član
Kako bih volio da ga provozam. Vidim, imao si 1.6, 16v isto kao što i sam vozim. Kolika je razlika u snazi, mogu samo pretpostaviti, pošto i ovaj nije za baciti?;)
 
OggyBoy je napisao(la):
Kako bih volio da ga provozam. Vidim, imao si 1.6, 16v isto kao što i sam vozim. Kolika je razlika u snazi, mogu samo pretpostaviti, pošto i ovaj nije za baciti?;)

Velika je razlika u ubrzanju i uopste u svakom detalju je po malo razlika, ko dobro poznaje model 206 zna da se svi razlikuju od 206 RC, ali ni 1.6 nije los, moj prvi auto :icon_cry:
Ali RC je ipak RC jedino sto je razlika i u potrosnji i odrzavanju auta :lol: ali moram priznati da sam se iznenadio da je razlika u registraciji u odnosu na 1.6 16v oko 60 KM a razlika izmedju auta 50 KW :lol:

MantaFan je napisao(la):
Auuuu, fina Puga. Svaka cast, nek dugo sluzi ;)

Hvala :icon_smile:
 
Član
boze dragi motorizacije zar ovo ima u BIH mogu mislit voznje sa ovim...mozel se jos sta staviti pod haubu da se kako nagura na 200ks....;)
 
Top