Pug 206 RC

Pug 206 RC

Zaista zanimljiv odabir auta ako se pravi samo za 402, zasto bas rc? Ovaj auto ce jedva cekati vikende da ga provozas po nekom brdu ;)
Lakse ga je i jeftinije spremiti za brdske trke ali ja vise volim trke ubrzanja na 402m. Bice kasnije ako sve bude po planu turbo motor pa ce biti dobro vrijeme na 402m, a registrovacu ga da ga mogu koristiti svaki dan. :)
 
Administrator
Sad je na zimskom odmoru, zapostavio sam ovu temu totalno jos sam nekih stvari uradio na njemu. Jedan dan cu slikati sve i objaviti ljepsi je dosta nego sto je bio posebno unutra iako jos nisam sklopio enterijer kako treba jer sam neke druge stvari radio.
Drug dugo se ceka PUG na trkama imal sanse da ga ove sezone vidimo na stazi...
 
Drug dugo se ceka PUG na trkama imal sanse da ga ove sezone vidimo na stazi...
Ima sanse bice ove sezone, nece biti kompletan kako sam zamislio ali ce motor biti sa malim modifikacijama. Mozda nece biti na samom pocetku gotov ali u toku sezone ce biti na nekim trkama ubrzanja, vjerovatno i na nekoj brdskoj u N3 klasi cisto da se isproba auto. Malo finansije koce jer imam nekih promjena u planovima za enterijer i ovjes pa sam zbog toga produzio proslu citavu godinu da se kupe bolje stvari od prvobitno planiranih.
 
Administrator
Ima sanse bice ove sezone, nece biti kompletan kako sam zamislio ali ce motor biti sa malim modifikacijama. Mozda nece biti na samom pocetku gotov ali u toku sezone ce biti na nekim trkama ubrzanja, vjerovatno i na nekoj brdskoj u N3 klasi cisto da se isproba auto. Malo finansije koce jer imam nekih promjena u planovima za enterijer i ovjes pa sam zbog toga produzio proslu citavu godinu da se kupe bolje stvari od prvobitno planiranih.
Ok super da se vidi negde ove sezone
 
Top