Pug 205 GTI MI16 project

Pug 205 GTI MI16 project

Član
zlajaaa je napisao(la):
Prava pilica.. Sretno u nastavku i da to sve proradi bez većih komplikacija prilikom swapa ;)

hvala druze ;)

Amer13 je napisao(la):
Svaka cast za motor :cool: jedva cekam nastavak projekta ;)

hvala druze i tebi, danas je postavljena korpa lamela i mjenjac... te su neka crijeva koja su bila ostecena zamjenjena i pocelo se gatati gdje koja zica ide, posto mi ovaj nije nista biljezio gdje sta dodje, jbg, naravno pola sam toga vec nasao, nadam se da ce se ostatak uklopiti kada budem ubacivao motor... bio bi najvjerojatnije danas ubacen da me je vrijeme posluzilo ili da imam vecu garazu sa grijanjem,jer je u varesu opet napadalo veceras oko 20cm snijega... :icon_cry:

sljedeci update aBd u nedelju,gledajuci prognozu nece biti snijega tako da se nadam tome...

pozdrav
 
Član
Pretpostavljam da neces ostaviti mjenjac pd gti-ja... kao sto cyberdingsbums rece, ubices ga:123:
 
Član
Sejo je napisao(la):
Pretpostavljam da neces ostaviti mjenjac pd gti-ja... kao sto cyberdingsbums rece, ubices ga:123:

mjenjac ide koji mi je dosao uz motor 1.9 gti DFZ 102 konja jer nazalost nemam drugi :icon_cry: a tesko ih naci...jbg sad ce biti ovako pa cemo viditi kako sta dalje
 
Član
motor ubacen, auto spusteno na tockove :icon_smile:
kako do sada nije bilo vecih problema a bez njih nije moglo proci, sada su nastali veliki barem za mene, poceo sam struju da slazem no tu nastaju problemi imam puno zica za koje neznam gdje idu jer ih prije nisam imao, sve sam skopcao sto je isto ili barem slicno sto je kod mene bilo?
zna li ko gdje sta ide sve pa da poslikam sta neznam da mi neko objasni ili da trazim elektricara:icon_question:
drugi problem je hladnjak ima i oko njega zajebancije pofino, al mi nije toliko koliko struja :icon_cry:
 
Član
Mozda ti nihad moze pomoci ili cybenck,ja bih vrlo rado al ti pojma nemam,a imas na pks jedan rasa bi ti mogao pomoci sigurno
 
Član
kula307 je napisao(la):
Mozda ti nihad moze pomoci ili cybenck,ja bih vrlo rado al ti pojma nemam,a imas na pks jedan rasa bi ti mogao pomoci sigurno

danas sam se cuo preko telefona sa cybernck, rekao mi je da ce mi poslati neke sheme i slike pa da probamo tako a i ujtru ce mi doci kolega elektricar da to probamo zavrsiti :icon_smile:
hvala, a na pks sam se htjeo registrirati i nikada me jos nisu prihvatili neznam sto :icon_question:

bucky_mb@yahoo je napisao(la):
Krupan poduhvat, ja ti zelim srecu da to cim prije izvuces na cestu :123:

hvala druze bit ce aBd ;)
 
Član
Za hladnjak imaš dva rešenja, jedan je da se on zavuče ispod veznog lima ka braniku skroz i da mu je neki nosači naprave tu, a drugi je da se skrati usisna grana (gubi se malo snage). Jedan drug radi isti taj projekat Mi u 205, i ići će na ovu prvu opciju.
 
Član
dellas je napisao(la):
Za hladnjak imaš dva rešenja, jedan je da se on zavuče ispod veznog lima ka braniku skroz i da mu je neki nosači naprave tu, a drugi je da se skrati usisna grana (gubi se malo snage). Jedan drug radi isti taj projekat Mi u 205, i ići će na ovu prvu opciju.

Hladnjak bi rjesavao poslije mislim da cu to lakse rjesiti nego ovu struju, treba mi shema da bi mi elektricar mogao po njoj raditi... Ima li gdje shema na netu, moze li se bilo gdje doci do nje?
Pozzz i hvala na pomoci

Zema133 je napisao(la):
Samo da kazem da je pug prelijep,jos sa tim motorom ima da grmi...
Svaka cast

Hvala puno, nadam se da ce se uskoro provozati
 
Član
Evo ovdje imas 205 manual i ima nekakvih shema pa pogledaj mozda ti pomogne.
http://www.acc.umu.se/~mappo/peggan/HaynesP205.pdf
 

Zex

Član
E, evo me, ne stigoh ranije odgovoriti na FB, hajde saljni mi mail pa cu ti poslati semu i sve sto ti treba posto je poveci dokument u pitanju.
 
Top