pucanje iz auspuha nakon pustanja gasa

pucanje iz auspuha nakon pustanja gasa

Član
Desava se mom prijatelju ista stvar... audi a3 1.8T
vec godinu dana trazi uzrok, zamijenio je sve moguce i nemoguce na autu i idalje puca. razlog je prebogata smjesa goriva, ali niko ne zna zasto se to desava, ne izbacuje nikakve greske....
 
Član
meni to nekad zna zarokat od kad imam ovaj protocni jap syle, pogotov kad naprimjer idem niz brdo i iz trece presaltam u drugu, onda se cuje par puta to ko da nesto opali :icon_biggrin:
 
Član
To je do izduva.isti motor samo cjev bez lonca puca ko duga devetka al samo kad ka turiras pa pustis gas
 
Član
Meni je na Vectri pucalo isto tak kad ga stisnem u vece obrtaje i pustim gas il mijenjam u manju brzinu puca iz auspuha a et vjerovao ili ne auspuh mi je bio malo supalj tj. imao rupu ...

Znaci nije prdio il neki drugi zvuk vec samo kad pustim gas onda bas puca ...
 
Super Moderator
Ja mislim da je do auspuha, meni isto tako na motoru nije pucalo dok je bilo sve originalno ;)
 

EE9

Član
@sub3r:

-Suki- ti je odmah dao odgovor...kakav auspuh i ostale gluposti...razlog je prebogata smjesa i eventualno pogledaj fazu, tj. predpaljenje... ;-)
 
kao sto su neki vec rekli to dolazi do jake mjesacine da puca na auspuh i nemoze dobro da sagorijeva druga svar ti je pregledaj kako ti je stanje srednji lonac ako je u njemu progorilo jedno sace onda to se desava da nemoze da ugasi plamenicu u auspuhu i naravni pukne na auspuh radi jake mjesavine to jeono sto motor izbaci vani sto nije mogo da sagori u komorama nece se nista desiti motoru nekima smeta to al fino je i cuti :) .solucija ti je pregledaj kaku ima mjesavinu motor i lonac znaci jedino sto se moze da se desi da ti kroz vrije prije pocne da bude bucni auto jer izgori vuna u zadnjem loncu al nista strasno


evo tu mozes cuti kako i kod mene na yugu puca na auspuh sve zbog jake mjesavine i naravno direktan auspuh

http://www.youtube.com/watch?v=tq6P3ATfu1E&list=UULOOzDUtJ6D6pAe5skDShtg&index=2&feature=plcp

http://www.youtube.com/watch?v=Tt-j0InjEXc
 
Član
i kod mene se ovo isto desava,,samo sto jjos kod mene na gsi-u puca i kad dajem gasa(do blokade) i kad pustam nebitno:icon_rolleyes:
 
Član
e kod gesija je to vec nesto genetski jos kad se cakca auspuh sve to zvuci kao da se kosturovi jebu na limenom krovu u x16 fastforward modu
 
Član
-Suki- je napisao(la):
e kod gesija je to vec nesto genetski jos kad se cakca auspuh sve to zvuci kao da se kosturovi je*u na limenom krovu u x16 fastforward modu

hahahahahahahah:lol: upravu si 100%:cool:
 
Član
nista do dizni nije, jutros stavljan drugi izduv i nikakvog pucanja nije bilo na predjenih 50-tak km.
ipak je vracen moj sebring, nek puca.. ko ga jebe :cool:
 
Top