PS League Comments

PS League Comments

Trozic je napisao(la):
ali ukinuta su zadnja vrata a prednja su ostala ista valjda u takvih auta budu duža prednja vrata...

Pa pomjerena su prednja vrata, cak i ona sa druge strane auta...... (mozes uporediti u PS-u da stavis sliku preko slike..... a vidi se i po unutrasnjoste....)....

A mogu ti reci da je i Fusion pomjerio vrata.....

e sad je druga stvar sto nismo mozda dovoljno pomjerili......
 
Član
e na to sam mislio nisu dovoljna nazad išla a ideja je dobra,vaš mi se rad sviđa smo da su
duža vrata bio bi super ;)


@cico
utebe su svjetla sa reventona nisu ista ko na onom chopu jer na onom nema desnog svjetla nikako,džaba te napadoše :D
evo reventona
http://www.netcarshow.com/lamborghini/2008-reventon/1600x1200/wallpaper_0b.htm
 
eh bas sa tog sam skino stas kad napadnu a nisu dovoljno analizirali stacu im ja sacu i ja glasat al me cudi kako to tamo citam glasove nemoj troza krivo me shvatit al vti sve dobro nema gresaka u ovom stilu pise a opet trozi glas pa po cemu je onda bolji valjda treba objasnjenje po cemu je slabiji odnosno bolji:icon_question::icon_question:
 
Član
cico_mevle je napisao(la):
eh bas sa tog sam skino stas kad napadnu a nisu dovoljno analizirali stacu im ja sacu i ja glasat al me cudi kako to tamo citam glasove nemoj troza krivo me shvatit al vti sve dobro nema gresaka u ovom stilu pise a opet trozi glas pa po cemu je onda bolji valjda treba objasnjenje po cemu je slabiji odnosno bolji:icon_question::icon_question:

naš rad nije urađen do kraja prije svega inteijer i krov nismo stigli
ali se ljudima sviđa kako je sve urađeno i valjda zbog tog glasaju...

ja ću reći prvo što sam kod vas zapazio da mi odudara naročito ako se uzme u obzir da je
trebalo ići na što realniji stil,kao prvo auto u pokretu i ovakav pložaj prednji točkova treba i
vozača koji bi se kolko tolko vidio da mota volanom i vidjela bi se malo armatura,prednja vrata neznam gde se završavaju to nije definasno linijama nevide se,ima jedna gdje su bila stock vrata,i ima ko usisnika na prednjem blatobranu linija od vrata ali tu su vrata premala i blatobran je previše otišao nazad,
prednji točak nije na pravom mjestu trebo bi biti malo nazad,prag je osto stock,spojler na gepeku je dobro postavljen ostalo je stvar ukusa kako se kome sviđa,svjetla mi djeluju prevelika malo da su manja,difuzor je ok....

ja za svoj i allrodov rad kažem da nije urađen do kraja to se vidi po enterijeru i krovu,pozadina je
urađena zadnja nabrzinu i nije ok jer sam u planu imo plažu...,da nisam bio prehlađen završili bi na vrijeme ne bi radili nepuna dva dana već najmanje 7 :)

i bez ljutnje meni su kritike pomogle da naučim svaki put bolje raditi jer ja ne zapazim šo drugi vide,sviju ih poslušam i onda se trudim da to sljedeći put ispravim....
 
hvala tebi al zato i kazem bar da su kritike stavili pa hajd neg cico sve je super glas ide trozi kontas bar da su rekli sta mi nevalja neki, neki jesu valjda me kontas sta kazem:123:
 
ma nije niko kako je mogo al et vidis da pola ucesnika nije ni radilo mislim timova hehe a stvarno mi je ovo bezeze kad ja mogu glasat sam za dva tima to je bezeze i to sam podjelili glasove izmedju sebe nema nekog opakog natjecanja:icon_cry::icon_cry:
 
Top