PS League Comments

PS League Comments

Član
cico_mevle je napisao(la):
knoxville je napisao(la):
3 more days jel ko sta uradio ;)

do 30og do 23:59 poslati na PM meni..jedan 800x600 jedan 1600x1200..

e pa mi u virtual team injection-u radimo danonocno i radovi su pri kraju akoBogda ima da rasturimo u ovom krugu ligu:D:123:

ja kolko znam kad se auto sređiva sve se njemu prilagođava a ne auto npr. pozadini,vaše je auto duplo manje od mog xd,ja sam na bg prije imo problema zbog toga jer nisam znao za to ;)
 
e pa troza nisam ja smanji auto puno sam sam smanjio sliku
ja sam radio na rezi skoro blizu 3000 sam sam moro stavit 1600 jer takva su pravila a reko sam ja knox mislim da jesam ako bude potrebno i velika slika stavit cu je
 
Član
ako radiš po pravilu onda napraviš u 1600x1200 pozadinu a dmenzije auta ostanu orginalne sa 1600x1200
,ja imam 2048x1536 ako se već stavlja veća slika da i ja stavim :)
ja sam na bg prije imo problema zbog takve situacije ,umanjio auto nisam znao da nesmije :)

ja sam zahebo pozadinu nisam je stigo uraditi mislio nju zadnju al zahebala me gripa :D
lijepo su svi uradili,šta je sljedeće hoćelmo restauraciju :cool:
 

Ryu

Član
ko sto Trozic rece,zadano je auto,ne pozadina,pa autu sve prilagodis...

to je da nebi dolazilo do ovoga:

original:
Volkswagen-Golf_II_1983_photo_01.jpg

chop:
Volkswagen-Golf_GTI_Concept_2008_photo_01.jpg
 
ibizasa je napisao(la):
theTeam:
-malo prerada, drecava boja, ne-realan usis

Odma da kazem da se ne bunim oko glasanja... svako ima pravo da iznese svoje glasove kako zeli.. a mislim da je i ispravno donesena odluka.....
samo mi nije jasno sta znaci ono premalo izmjena.....
sta je tu malo izmjenjeno......
Prosiren zadnji kraj i povecan blatobran, vrata pomjerena nazad (i lijeva i desna), uklonjena zadnja, spusten krov, zadnja guma povecana i prosirena, prednji branik poprilicno modifikovan, postavljeni pragi usisi...... samo nisu mjenjani farovi i debljina prednje gume, zmigavac sa strane i lajsne na masci.......

po meni je to dosta izmjena.....
 
Član
Remblender je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
theTeam:
-malo prerada, drecava boja, ne-realan usis

Odma da kazem da se ne bunim oko glasanja... svako ima pravo da iznese svoje glasove kako zeli.. a mislim da je i ispravno donesena odluka.....
samo mi nije jasno sta znaci ono premalo izmjena.....
sta je tu malo izmjenjeno......
Prosiren zadnji kraj i povecan blatobran, vrata pomjerena nazad (i lijeva i desna), uklonjena zadnja, spusten krov, zadnja guma povecana i prosirena, prednji branik poprilicno modifikovan, postavljeni pragi usisi...... samo nisu mjenjani farovi i debljina prednje gume, zmigavac sa strane i lajsne na masci.......

po meni je to dosta izmjena.....

pa jeste dosta izmjena, ovo je bio objektivno misljenje u odnosu na ostale radove timova, vas rad mi je najblizi originalu, ako me razumijes.. svi su se igrali sa refleksijama, pozadinama itd :)
 
Član
ibizasa je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
theTeam:
-malo prerada, drecava boja, ne-realan usis

Odma da kazem da se ne bunim oko glasanja... svako ima pravo da iznese svoje glasove kako zeli.. a mislim da je i ispravno donesena odluka.....
samo mi nije jasno sta znaci ono premalo izmjena.....
sta je tu malo izmjenjeno......
Prosiren zadnji kraj i povecan blatobran, vrata pomjerena nazad (i lijeva i desna), uklonjena zadnja, spusten krov, zadnja guma povecana i prosirena, prednji branik poprilicno modifikovan, postavljeni pragi usisi...... samo nisu mjenjani farovi i debljina prednje gume, zmigavac sa strane i lajsne na masci.......

po meni je to dosta izmjena.....

pa jeste dosta izmjena, ovo je bio objektivno misljenje u odnosu na ostale radove timova, vas rad mi je najblizi originalu, ako me razumijes.. svi su se igrali sa refleksijama, pozadinama itd :)

ne razumijem te ni ja bas... mislis li da moras promjeniti pozadinu ako budzis auto? i jos jedna stvar, meni ova plava boja auta ne izgleda uopste drecavo. mozda je do monitora, ali...
 
ibizasa je napisao(la):
Remblender je napisao(la):
ibizasa je napisao(la):
theTeam:
-malo prerada, drecava boja, ne-realan usis

Odma da kazem da se ne bunim oko glasanja... svako ima pravo da iznese svoje glasove kako zeli.. a mislim da je i ispravno donesena odluka.....
samo mi nije jasno sta znaci ono premalo izmjena.....
sta je tu malo izmjenjeno......
Prosiren zadnji kraj i povecan blatobran, vrata pomjerena nazad (i lijeva i desna), uklonjena zadnja, spusten krov, zadnja guma povecana i prosirena, prednji branik poprilicno modifikovan, postavljeni pragi usisi...... samo nisu mjenjani farovi i debljina prednje gume, zmigavac sa strane i lajsne na masci.......

po meni je to dosta izmjena.....

pa jeste dosta izmjena, ovo je bio objektivno misljenje u odnosu na ostale radove timova, vas rad mi je najblizi originalu, ako me razumijes.. svi su se igrali sa refleksijama, pozadinama itd :)

Ma OK je sve to..... slazem se da bi bilo bolje da smo stigli i pozadinu promjeniti i dotjerati refleksije na autu.... uspjeli smo se sastati svega jednom na 3-4 sata... i ukupno 5 dana posla....sto je jako malo... ali me stisl obaveze, a i temperatura.....
sljedeci put ce biti puno bolje......
 
Član
GuiLTy90 je napisao(la):
ne razumijem te ni ja bas... mislis li da moras promjeniti pozadinu ako budzis auto? i jos jedna stvar, meni ova plava boja auta ne izgleda uopste drecavo. mozda je do monitora, ali...

sigurno je do monitora ;);)

vidi, neuporedivo bolje je uradio tim FUSION, nekad je sama atmosfera slike presudna, a vas chop.. ne znam, bolje npr da ste promijenili pozadinu nego sto ste crtali ovaj nerealni usis zadjeg blatobrana koji je prvo sto se primjeti na slici, felge, uporedi tamni dio refleksije prirode na blatobranu i.. hmm.. super svijetle rubove felge kao i same felge.. presvjetlo..

evo ti slika i po meni neke greskice, opet, chop je dobar al nemoguce ga je porediti bilo kojim objavljenim sinoc..



- crvena boja - usis.. (vec sam rekao sve)
- plava boja - ovaj crno obojeni dio branika il cega vec, sta je to? kako god, jednodimenzionalno i nerealno je.
- zelena boja - mrezice gore i dole.. hmm.. na cudni mjestima su zatamnjene tj na cudnim mjestima se pokusao postici efekt 'nevidljivosti' istih.. ko zna, mozda su ogledala za reflektovanje svjetlosti negdje u blizini postavljena pa je to realno x-D
- smedja boja - ovo il prekriti dijelom haube ili ostaviti crno kakva i treba biti ta plastika
- i roza boja - dio side skirt-a, jednodimenzionalno izgleda :-S


ne znam, bil' ti uzivao u voznji ovog automobila gradom?

e da, i na vrhu chopa, oblaci se ne poklapaju, oblik.. ima neka cudna linija (mozda od jedne od silnih modifikacija poznatija kao 'spustanje' automobila - sporstke opruge i sl.)

P.S. Vrijedno pomena, ne napadam vas niti imam apsolutno bilo sta protiv vas, cak sta vise, Remblenderove crazy ideje na nekim prethodnim chopovima mi se svidjaju kao i sami chopovi.

Ovim zavrsavam raspravu s moje strane, puno srece u sljedecoj rundi, pozdrav.

S postovanjem, :)

EDIT: smanjeni citati radi preglednosti :)
 
Član
mi smo dobro išta uradili auto je na 60% ,radili nekih nepuna 2 dana,jedan dan ja radio jedan allroad
i prije slanja ja malo sve utegno da bude kolko tolko završeno
 
Član
@ibizasa

ja te nisam pitao za koga si glasao niti zbog cega si glasao. nisam te ni zamolio da mi navedes nase greske. sve sto sam ja tebe pitao bilo je(evo ti citat pa ga procitaj 2-3 puta ako je toliko komplikovan):

GuiLTy90 je napisao(la):
ne razumijem te ni ja bas... mislis li da moras promjeniti pozadinu ako budzis auto? i jos jedna stvar, meni ova plava boja auta ne izgleda uopste drecavo. mozda je do monitora, ali...

P.S. svaka cast timu Fusion, extra su odradili auto!
 
ovako prvo ja sam radio veliku sliku vecu od 1600x1200 puno vecu iznaci nisam mjenjo velicinu auta i farovi su od lamborginia novog onog zelenkaszo smedje crne boje ima na netcarshow pa pogledajte ak ne vjerujete.
i jos jednom da napomenem nebi nikad ukrao dio s tudjeg rada radije nebi posao rad da sam to uradio
 
Top