Prva registracija

Prva registracija

Član
Pozdrav, hocu da registrujem auto na sebe, posto prvi put da registrujem na sebe, kako su mu objasnili nema popusta 50%, nego svake godine skupljam bonus, prve godine imam 10%, a sledecih godina 5%, tj. trebao mi 8 god. da registujem auto da bi dobio tih 50%, da li se moze ranije dobit ovih 50% popusta, bilo kakva informacija je dobro dosla,hvala.
 
Član
Pozdrav, hocu da registrujem auto na sebe, posto prvi put da registrujem na sebe, kako su mu objasnili nema popusta 50%, nego svake godine skupljam bonus, prve godine imam 10%, a sledecih godina 5%, tj. trebao mi 8 god. da registujem auto da bi dobio tih 50%, da li se moze ranije dobit ovih 50% popusta, bilo kakva informacija je dobro dosla,hvala.
Moze se registrovati odmah sa popustom od 50%, samo treba znati ljude.
 
Član
Moze se registrovati odmah sa popustom od 50%, samo treba znati ljude.

Moze se isto tako vozit ne registrovano auto, moze isto da ti drugi placaju reg, moze isto tako da ti osiguranje gratis registruje auto, moze dosta toga u ovoj drzavi ako znas ljude.


Ako ces posteno i legalno prvu platis 100% drugu 90% i sve ostale ti se smanjuju za 5% :)
 
Član
Ne možeš nikako, jbg 10 dana sam ganjo sve moguće opcije i nema šanse da za prvu registraciju dobiješ popust, max. je nekih 200km ko vrate mi ako registrujem u rs-u ;)
Dobro ako ti tako kazes, ja prvo auto na sebe odmah registrovao sa popustom i do dan danas imam taj popust.
I da, nije nikakva prevara, auto je uredno registrovano.
 
Administrator
Brcko gas daje 30% za novu musteriju popust, ako imas 100% osiguranje. Ali iduce godine je 90% i td. To je najlegalnije za prvu godinu. A ovi iznad su ti sve rekli. Samo treba izganjati.
 
Član
Mozes, ali ti neko mora svoju prenjeti. Tipa otac ili sl. Ali kada bi on registrovao o5 on bi placao punu
 
Član
On ti poklonio auto i policu i onda drugo uzeo na sebe?? To mogu raditi clanovi blize porodice, bez gubljenja police. Tako meni neki dan rece zena u osiguranju...
 
Član
moze se dobiti 50% u startu samo se to neradi naveliko jel nije legal al se moze zavraiti u nekom lijevom osiguranju.
 
Član
Brcko gas daje 30% za novu musteriju popust, ako imas 100% osiguranje. Ali iduce godine je 90% i td. To je najlegalnije za prvu godinu. A ovi iznad su ti sve rekli. Samo treba izganjati.
Daju li popusta 30% ako imas 90% kod drugog osiguranja ?

Usput koje je najeftinije osiguranje dosada oba auta sam registrovao u asa osiguranju ljudi mi i ne daju na rate a kod njih vec preko 5 god, dok pojedincima daju da plate u roku godine :D
 
Administrator
Ja sam imao 100% i rekao mi covjek dacu ti sad 30% manje, jos mi dao popusta nekog 15% sto on moze dati od sebe, tako da mi je izracunao registraciju 530 KM. Ali kaze iducu ces platiti vise, tj. iduce godine ne moze dati 30%, tj. iduce godine je osiguranje 90%. I navodno kaze ovo je zato sto si prvi put kod nas, bla bla. Drina osiguranje mi dala najjeftinije, znaci 485 KM. U oba slucaja se radi o istom autu 1.4hdi 55 kw. Dakle osiguranja sama mogu smutiti kada hoce i zele.
 
Top