Prva registracija

Prva registracija

Član
Ja sam imao 100% i rekao mi covjek dacu ti sad 30% manje, jos mi dao popusta nekog 15% sto on moze dati od sebe, tako da mi je izracunao registraciju 530 KM. Ali kaze iducu ces platiti vise, tj. iduce godine ne moze dati 30%, tj. iduce godine je osiguranje 90%. I navodno kaze ovo je zato sto si prvi put kod nas, bla bla. Drina osiguranje mi dala najjeftinije, znaci 485 KM. U oba slucaja se radi o istom autu 1.4hdi 55 kw. Dakle osiguranja sama mogu smutiti kada hoce i zele.

Maloprije zvao osiguranja i jedva mi priznase ovu mjoj policu osiguranja. Evo sad cu napisat cijene znaci isto auto sve isto

Brcko gas 670KM
Euroherc 656KM
Sarajevo 647KM
Asa 686KM
Zovko 602KM stim da su mi oni priznali onih mojih 10% plus mi jos dali 15%
 
Član
ako moze koja je kuca da idem to ganjat, cak sam cuo da moze u VGT, odredjenu sumu novca das covjeku i on ti napravi 50%, jer ovih 50% nema nigdje u zakonu to su kuce izmedju sebe napravile, nekad se na pocetku dobivalo 50% a sad obrnuto, nidje veze.
 
Član
Pozdrav, hocu da registrujem auto na sebe, posto prvi put da registrujem na sebe, kako su mu objasnili nema popusta 50%, nego svake godine skupljam bonus, prve godine imam 10%, a sledecih godina 5%, tj. trebao mi 8 god. da registujem auto da bi dobio tih 50%, da li se moze ranije dobit ovih 50% popusta, bilo kakva informacija je dobro dosla,hvala.
vidi moze se srediti javi se na pp
 
Ja moram auto na sebe registrovat a prva mi reg tako ds i meni treba. Cuo sam da ne vazi vise ta caka da otac registruje pa da ga kao pokloni meni i da mi predje polisa.

Sent from my SM-G900P using Tapatalk
 
Član
Stimulisanje mladih :) nije dosta sto vecina ne moze osigurat krov nad glavom pa zivi pod kirijom nego sad digni registraciju na 800KM za prosjecno auto pa nek ni auta ne vozaju
 
Član
Ja sam krajem jula regao drugo auto i nije bilo sanse da na drugo auto imam 50 % osiguranje. Mogao sam birati koje auto da registrujem sa 100 %. I sto sam mogao da mi neko policu pokloni ko ima viska ili da auto poklonim nekom ko ima viska policu pa slj. godine prevedem auto na sebe. E posto sam platio prvu 100% moze li po ti novim uslovima registracije sljedece godine placati odma 50 %?
 
Top