PROtuning Fest 2013

PROtuning Fest 2013

Član
Vazno obavjestenje:

Zbog uvrijedljivog ponašanja krajem 2012.-te sezone, pokušaja sabotiranja svakog eventa na kojem mu nije bilo dopusteno da radi mjerenje dB-a, omalovazavanja truda i zalaganja ostalih klubova, striktno se ZABRANJUJE nastup, prisustvo i takmicenje u svim disciplinama na PROtuning Fest-u klubu AMK Venom a posebno osnivacu Omaru Mehovicu.

Nasa scena je ionako mala i klimava tako da ne vidimo potrebu za prisustvom ovakvih pojedinaca.

S postovanjem,
Direktor PROtuning Fest-a 2013
Jazic Madzid
 
Član
Iceman je napisao(la):
Vazno obavjestenje:

Zbog uvrijedljivog ponašanja krajem 2012.-te sezone, pokušaja sabotiranja svakog eventa na kojem mu nije bilo dopusteno da radi mjerenje dB-a, omalovazavanja truda i zalaganja ostalih klubova, striktno se ZABRANJUJE nastup, prisustvo i takmicenje u svim disciplinama na PROtuning Fest-u klubu AMK Venom a posebno osnivacu Omaru Mehovicu.

Nasa scena je ionako mala i klimava tako da ne vidimo potrebu za prisustvom ovakvih pojedinaca.

S postovanjem,
Direktor PROtuning Fest-a 2013
Jazic Madzid

znao sam da je samo pitanje vremena kad ce se ovo pocet desavat, definitivno veliki RESPECT od mene za ovo, i bilo je vrijeme da se kucni odgoj pocne praktikovat na eventima a ne svi ko s lanca pusteni laju na sve strane ne zna se ko ce koga prije ujest za rep (sjetite se samo zivinica prije par godina gad je bas zbog ne obracanja paznje na ovakve stvari doslo do pravih problema kad je momak, necemo ga imenovat, zadobio strasne povrede u tuci jer je pokusavo da spasi prijatelja) ... jos jednom, veliki RESPECT od mene, nadam se da ce i drugi pocet implementirat isti princip Direktore ;)
 
Član
eddo je napisao(la):
Iceman je napisao(la):
Vazno obavjestenje:

Zbog uvrijedljivog ponašanja krajem 2012.-te sezone, pokušaja sabotiranja svakog eventa na kojem mu nije bilo dopusteno da radi mjerenje dB-a, omalovazavanja truda i zalaganja ostalih klubova, striktno se ZABRANJUJE nastup, prisustvo i takmicenje u svim disciplinama na PROtuning Fest-u klubu AMK Venom a posebno osnivacu Omaru Mehovicu.

Nasa scena je ionako mala i klimava tako da ne vidimo potrebu za prisustvom ovakvih pojedinaca.

S postovanjem,
Direktor PROtuning Fest-a 2013
Jazic Madzid

znao sam da je samo pitanje vremena kad ce se ovo pocet desavat, definitivno veliki RESPECT od mene za ovo, i bilo je vrijeme da se kucni odgoj pocne praktikovat na eventima a ne svi ko s lanca pusteni laju na sve strane ne zna se ko ce koga prije ujest za rep (sjetite se samo zivinica prije par godina gad je bas zbog ne obracanja paznje na ovakve stvari doslo do pravih problema kad je momak, necemo ga imenovat, zadobio strasne povrede u tuci jer je pokusavo da spasi prijatelja) ... jos jednom, veliki RESPECT od mene, nadam se da ce i drugi pocet implementirat isti princip Direktore ;)

samo kad osvane po gradu jedno jutro HOCEMO STRAJK,HOCEMO STRAJK!!! :lol: :icon_exclaim:
 
Član
mooamer je napisao(la):
samo kad osvane po gradu jedno jutro HOCEMO STRAJK,HOCEMO STRAJK!!! :lol: :icon_exclaim:

malo kucnog odgoja i nikad nece doc do tog ... ne mozes pisat i srat po ljudima kako ti se digne pa ocekivat da te nosaju ko malo vode na dlanu ...
 
Član
eddo je napisao(la):
mooamer je napisao(la):
samo kad osvane po gradu jedno jutro HOCEMO STRAJK,HOCEMO STRAJK!!! :lol: :icon_exclaim:

malo kucnog odgoja i nikad nece doc do tog ... ne mozes pisat i srat po ljudima kako ti se digne pa ocekivat da te nosaju ko malo vode na dlanu ...

hehe,ja sam to odavno govorio,al mnogi nisu vjerovali,pa et sad sta ispade ;) ;)
 
Član
Jasmin001 je napisao(la):
Zbog vremenskih neprilika najavljhenih za Nedjelju,bili smo primorani da odgodimo ovaj sustret:(

Zahvaljujemo na razumjevanju,

Ak 69TEAM

sassss.jpg

943634_573356792687888_1242522910_nBy06T.jpg
 
Član
Nakon odmora, praznika i krace pauze vrijeme je da nastavimo sa sampionatom kao sto je planirano. Naredni event po redu trebao se odrzati u Mostaru, organizator AK Burnout uz podrsku PROtuning-a, medjutim predsjednik kluba iz Mostara drug Sandro mi se javio nedavno sa informacijama da nisu u mogucnosti ove godine organizovati event u svom gradu radi odredjenih problema unutar kluba. Ekipa PROtuninga se ovim putem javno zahvaljuje na obavjestenju i iskreno se nadamo da cete uspjeti pregurati nastale probleme i nastaviti sa kvalitetnim radom.
Dakle s obzirom da Mostar otpada sampionat ide dalje, jedina je promjena to da grad Mostar zaobilazimo ove godine i radimo jos jednom Tuzlu, koja se usput fantasticno pokazala za prvi put te nakon toga veliko finale u Sarajevu.
Kao sto ste mogli primjetiti veliki problem sada predstavlja vrijeme i niske temperature, tako da moramo jako brzo djelovati i iskoristiti ovo malo sunca sto nam je ostalo finalni pregovori su u toku sto se tice lokacije i odobrenja za Tuzlu, u pitanju je novi parking odmah pored Panonskog jezera, duplo veci od prosle lokacije sa nekih cca 300 parking mjesta sa datumom odrzavanja manifestacije 13.10.2013 godine nakon cega bi uslijedilo veliko finale u Sarajevu za nekih 20 dana od odrzavanja eventa u Tuzli.
Tacnu potvrdu lokacije i datuma manifestacije znat cemo najkasnije do sutra.

Srdacan pozdrav,
Jazic Madzid
 
Top