promjena osvjetljenja u km/h sat,  

promjena osvjetljenja u km/h sat,  

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
ovo je bila samo proba, a trebao bi raditi sablone, pa kad smognem vremena ce se to odraditit, a razlog zasto radim isto kao i na proslom golfu je upravo taj sto to nema niko, a trebao je i ici krug okolo, medzutim nisam imao zivaca
 
Član
ma svaka cast... i ja sam isto cackao dok sam imao kadeta... slicno sam radio.. al sad nemam potrebe, fabricki je kod mene slicno. Samo nastavi tako ;) :D:D
 
Član
Odlicno ti je ispalo, moram naci slike kako je ispalo kod mene u Tipu crveno osvjetljenje....
 

IGY

Član
ja sam kod sebe u tipu na digitalnoj tabli promjenio u plavo pa nije ispalo kako treba pa zajebao sve
 
Član
RE: promjena osvjetljenja u km/h sat,

kako nisi zajebo one kazaljke a evo da se pohvalim ja sam uspio napraviti svoju i sad cu poslusati igija za neonku pa cu probati da vidim mozeli ono da mi i kazaljke svijetle...
 
Putovanja.ba
Administrator
Kazaljke je igy obojio, sminka izgleda tabla danas sam vidjeo, predobro je ispalo.
 

IGY

Član
RE: promjena osvjetljenja u km/h sat,

Plakich je napisao(la):
kako nisi zajebo one kazaljke a evo da se pohvalim ja sam uspio napraviti svoju i sad cu poslusati igija za neonku pa cu probati da vidim mozeli ono da mi i kazaljke svijetle...

nisam ih zajebao, zato sto ih nisam ni skidao, sve je farbano onako kako bude kad se otvori tabla, znaci nisam nista skidao, samo zastita i to je to
 
Član
svaka cast za ovo, vidi se da covjek zivi svoj hobi:) samo da te pitam, kad si stavio zastitu preko brojeva, i onda si lakirao preko zastite, kako si skinuo zastitu a da ostane boja...nikako da skontam preko slika...
 
Putovanja.ba
Administrator
Pa izrezo kvadratice, kao sablon napravio, tacno preko da kad skine ostane fin kvadratic.
 

IGY

Član
kuki je napisao(la):
svaka cast za ovo, vidi se da covjek zivi svoj hobi:) samo da te pitam, kad si stavio zastitu preko brojeva, i onda si lakirao preko zastite, kako si skinuo zastitu a da ostane boja...nikako da skontam preko slika...


stitio sam krep trakom (ili kako se vec pise:lol:) a farbao sam navece i pustio da se fino osusi, tj. do jutra i onda sam samo skidao traku i boja je ostajala, nije neki posao, u sustini je bilo najteze zastiti i izrezati sve one kockice, a ima i za to rjesenje, uradi se sablon (podloga) na taj fazon i samo se montira i dotov posao za dvije min, samo sto je meni ovako veci merak, jer znam da sam se namucio i da ce me tesko ko kopirati
 
Član
svaka ti cast majstore to pokusavam da uradim vec duze vrijeme ali nisam znao kako, sto se tice prekidaca to sam uradio prije neki dan ali ostala mi je glavna stvar sat. ako moze josjedno pitanje gdje cu kupiti neonku
 
Član
RE: promjena osvjetljenja u km/h sat,

svaka ti cast, super izgleda, i ja sam na svom golfu uradio nesto slicno samo sto kod mene sad nista ne radi sem zmigavaca.
tj. izvadio sam tablu u nadi da ce mi svijetliti bijelo ako samo skinem onu zelenu podlogu, medjutim, kad sam ja to sve obavio, i sve vratio i zasarafio, provozao sam se i skontao da nista ama bas nista na tabli ne radi.
(kilometar sat, sat, kazaljka za grijanje, kazaljka za gorivo )
ako ima iko strucan da mi kaze sta sam usro bio bi mu zahvalan.
 
Član
nona je napisao(la):
svaka ti cast, super izgleda, i ja sam na svom golfu uradio nesto slicno samo sto kod mene sad nista ne radi sem zmigavaca.
tj. izvadio sam tablu u nadi da ce mi svijetliti bijelo ako samo skinem onu zelenu podlogu, medjutim, kad sam ja to sve obavio, i sve vratio i zasarafio, provozao sam se i skontao da nista ama bas nista na tabli ne radi.
(kilometar sat, sat, kazaljka za grijanje, kazaljka za gorivo )
ako ima iko strucan da mi kaze sta sam usro bio bi mu zahvalan.

Km ti je na sajlu, tako da doticnu vjerovatno nisi spojio, a ove ostale, ako si siguran da su svi dzekovi ukopcani, onda pretpostavljam da je u pitanju masa negdje...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top