promjena osvjetljenja u km/h sat,  

promjena osvjetljenja u km/h sat,  

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

IGY

Član
kao sto vec svi znate da bolujem za elektronikom u autu kao i na proslom tako sam i na ovom golfu poceo razvoditi kilometre kablova, i evo prvi projekat


ovako je sve pocelo

47jvm0n.jpg
[/img]

poslje rastavljanja sata ide zastita
2rcpc7t.jpg
[/img]
2mqvq61.jpg
[/img]
483qj2d.jpg
[/img]
2gt5c1u.jpg
[/img]
kad se sve fino zastitilo ide farbanje
301g369.jpg
[/img]
33vkft2.jpg
[/img]
zatim provjera kako bi to sve trebalo izgledati
47n5zmg.jpg
[/img]
331ix5g.jpg
[/img]
zatim zastita da se ofarbaju kazaljke
490bic4.jpg
[/img]
izgled neonke koju sam koristio
2i945cg.jpg
[/img]
mjesto na koje dodze neonka i kako se montira
3y7i9v9.jpg
[/img]
provjera jeli sve uredu
2en9own.jpg
[/img]
i na kraju kako to sve izgleda u autu
2dm8did.jpg
[/img]
358qjr8.jpg
[/img]
 

IGY

Član
ocekujem vase komentare
i naravno ako ko bude imao zelju za necim slicnim tu sam da pomognem koliko mogu
 
Legend
zna edo sta radi...ehh hehe svaka cast,ispalo je prreedooobro!! :icon_biggrin::icon_exclaim:
 
Putovanja.ba
Administrator
Igy treba na pekari kod mene reklamu radit, jesi zainteresovan? Svaka cast majstore.
 
Član
sjajno je ispalo ...fkt planiram i ja nesto na puntu ovako radit... sam dok se zavrse neke sitnice... koju si neonku koristio ? onu za pc osvjetljenje ? i di si je zbavio ?

jos nesto nalazio sam na netu one sablone za satove pa bi se moglo u corelu itt svasta uradit.. neki grafiti itt... pa ubacit sta mislis o tome igy?*
 
Putovanja.ba
Administrator
Igy jel ovo ona boja za makete sto se ima uzet u Mercatoru?

A ti sabloni se mogu u corelu radit i imas kod Ismara vec gotovih, sad ima li za tvog Punta neznam.
 
Član
sve je super ali sto nisi kupio nesto gotovo istavio ili makar nesto izveo sve radis na istom fazonu kao i na proslom golfui
 
Član
arc0 je napisao(la):
sjajno je ispalo ...fkt  planiram i ja nesto na puntu ovako radit... sam dok se zavrse neke sitnice... koju si neonku koristio ? onu za pc osvjetljenje ? i di si je zbavio ?

jos nesto nalazio sam na netu one sablone za satove pa bi se moglo u corelu itt svasta uradit.. neki grafiti itt... pa ubacit sta mislis o tome igy?*

ne mozes ba to nikako uraditi jer ti svjetlo dolazi sa donje strane tj ispod brojeva. pricao sam ti da je donja strana satova prefarbana zelenim lakom a sijalice su bijele tako da ti je to pravo heben i zaheban poso. dok sijalice u prkidacima mozes lako zamijeniti. eto nek ti igi objasni
 

MyX

Član
ma nema potrebe nista vise reci, sve je vec receno, znaci extra, svaka cast legendo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top