Promjena lokacije 402 SR Banja Luka 2007

Promjena lokacije 402 SR Banja Luka 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
daki je napisao(la):
Pricajte sta hocete, ali mozda je nama svima Mirko Gerh, svjetlo u tami, ako je on uspio da promjeni sa ulice na stazu u jednom danu, znaci da ga neko i slusa, i neka je stelaa, nema veze, ali to otvara put i ostalima da se bave time. A covjek kao i cjela njegova ekipa se potrudio, i trudi se i dalje, i svaka cast na tome. U pocetku nista nije valjalo a kostalo je, sada sve valja a ne kosta puno,tj nista. Ako nastavi kako je krenuo, vjerujem da ce nesto skontat i za Sarajevo, a ja prvi koji sam najvise imao da kazem za losu organizaciju, sada cu da pohvalim svaki korak.
Kako on dolazi do nekih stvari to mene ne zanima, bitno je da sve bude OK. U Tuzli je bilo na nivou, vjerujem da ce biti i u BL. S vremenom i kolacici ce se pretvoriti u novcanice. Ja bi hladno dao 10-15 KM za ucestvovanje u utrci.

Ima nekih koji se mnoooooogggggggoooooooo više trude.
 
Član
@Daki ti nemoras davat ni 1KM za tebe bi bilo đaba....jer ko sto je malo u BiH auta koji idu ispod 11 sec (samo jedan i to iz Slovenije ao se ne varam) tako je i malo auda koji idu minutu i 22 sec na 402m ....ko TI ;) heheheehehehehe
LP
 
Legend
Octane je napisao(la):
daki je napisao(la):
Pricajte sta hocete, ali mozda je nama svima Mirko Gerh, svjetlo u tami, ako je on uspio da promjeni sa ulice na stazu u jednom danu, znaci da ga neko i slusa, i neka je stelaa, nema veze, ali to otvara put i ostalima da se bave time. A covjek kao i cjela njegova ekipa se potrudio, i trudi se i dalje, i svaka cast na tome. U pocetku nista nije valjalo a kostalo je, sada sve valja a ne kosta puno,tj nista. Ako nastavi kako je krenuo, vjerujem da ce nesto skontat i za Sarajevo, a ja prvi koji sam najvise imao da kazem za losu organizaciju, sada cu da pohvalim svaki korak.
Kako on dolazi do nekih stvari to mene ne zanima, bitno je da sve bude OK. U Tuzli je bilo na nivou, vjerujem da ce biti i u BL. S vremenom i kolacici ce se pretvoriti u novcanice. Ja bi hladno dao 10-15 KM za ucestvovanje u utrci.

Ima nekih koji se mnoooooogggggggoooooooo više trude.

Pa niko Vam to ne osporava, bio sam na svakoj Vasoj, i potrudio se da svaka dospije u novine AutoMagazin.
 
Član
daki je napisao(la):
Octane je napisao(la):
daki je napisao(la):
Pricajte sta hocete, ali mozda je nama svima Mirko Gerh, svjetlo u tami, ako je on uspio da promjeni sa ulice na stazu u jednom danu, znaci da ga neko i slusa, i neka je stelaa, nema veze, ali to otvara put i ostalima da se bave time. A covjek kao i cjela njegova ekipa se potrudio, i trudi se i dalje, i svaka cast na tome. U pocetku nista nije valjalo a kostalo je, sada sve valja a ne kosta puno,tj nista. Ako nastavi kako je krenuo, vjerujem da ce nesto skontat i za Sarajevo, a ja prvi koji sam najvise imao da kazem za losu organizaciju, sada cu da pohvalim svaki korak.
Kako on dolazi do nekih stvari to mene ne zanima, bitno je da sve bude OK. U Tuzli je bilo na nivou, vjerujem da ce biti i u BL. S vremenom i kolacici ce se pretvoriti u novcanice. Ja bi hladno dao 10-15 KM za ucestvovanje u utrci.

Ima nekih koji se mnoooooogggggggoooooooo više trude.

Pa niko Vam to ne osporava, bio sam na svakoj Vasoj, i potrudio se da svaka dospije u novine AutoMagazin.

Znam , hvala;)
 
Legend
HuKa :) znas da sam oplako OPET, majkemi sto ti znas izvalit nezna niko :D hahahahahah Al boli me ba najbrzi sam, za razliku od nekih koji imaju 8ventila vishe :)
 
Član
auspuf je napisao(la):
smej, se smej, uvek se smej
najvise volim osmeh tvoj

al cemo se sutra nasmijati svi


:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top