Promjena lokacije 402 SR Banja Luka 2007

Promjena lokacije 402 SR Banja Luka 2007

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovim putem obavjestavamo sve takmicare i posjetioce da ce se 402 Street Race Banja Luka 2007, umjesto na Banjalučkom Polju, održati na aerodromu Mahovljani.

Dakle,

Nedjelja, 14.10.2007. Aerodrom Mahovljani, sa početkom u 12:00 sati!!
 
Član
dina je napisao(la):
Ovim putem obavjestavamo sve takmicare i posjetioce da ce se 402 Street Race Banja Luka 2007, umjesto na Banjalučkom Polju, održati na aerodromu Mahovljani.

Dakle,

Nedjelja, 14.10.2007. Aerodrom Mahovljani, sa početkom u 12:00 sati!!

uuuuuuuuuuu svaka cast...;)

Gera je TITO nema gdje nema covjek stele :icon_biggrin:

Sad mi je zao sto mi nije gotovo auto
 
Član
hm ... mi mjesec dana pravimo pripreme, a Gera ce kao dole napravit to sve za dan ... wc, ograda, ugostiteljstvo ... a u ostalom sta ja pricam kad nema Kolacic Kupa u Banja Luci ove godine trala la la laaaaaa laaaaa
 
Dottore sta se bunis sada :D pa evo lokacija je sigurna i staza dobra i sve, ograda je na putu, kao i ugostiteljski objekat i ekipa :D
 
Član
adi_minimalno je napisao(la):
Dottore sta se bunis sada :D pa evo lokacija je sigurna i staza dobra i sve, ograda je na putu, kao i ugostiteljski objekat i ekipa :D

Koja staza??? Gdje?? Ko dolazi???:lol::lol::lol: Redari?? Ograda?? Odobrenje policije??? DGS-A??? EUFORA??? Sve to za 3 dana??? Čarobni štapić????
 

JD.

Član
Octane je napisao(la):
Koja staza??? Gdje?? Ko dolazi???:lol::lol::lol: Redari?? Ograda?? Odobrenje policije??? DGS-A??? EUFORA??? Sve to za 3 dana??? Čarobni štapić????

stela je cudo ;)
 
Član
ahahha izgleda da cu ja doci na kolacice samo u BL ... cini mi se da ce se gore pucati pa nisam siguran sada... vjerujem da ce Dottore izvaditi AK47 - kalas iz golfa i pocet pucat po redakciji auto.ba kad ih primjeti blizu staze ... ili se varam :D heheh
 
Legend
Pricajte sta hocete, ali mozda je nama svima Mirko Gerh, svjetlo u tami, ako je on uspio da promjeni sa ulice na stazu u jednom danu, znaci da ga neko i slusa, i neka je stelaa, nema veze, ali to otvara put i ostalima da se bave time. A covjek kao i cjela njegova ekipa se potrudio, i trudi se i dalje, i svaka cast na tome. U pocetku nista nije valjalo a kostalo je, sada sve valja a ne kosta puno,tj nista. Ako nastavi kako je krenuo, vjerujem da ce nesto skontat i za Sarajevo, a ja prvi koji sam najvise imao da kazem za losu organizaciju, sada cu da pohvalim svaki korak.
Kako on dolazi do nekih stvari to mene ne zanima, bitno je da sve bude OK. U Tuzli je bilo na nivou, vjerujem da ce biti i u BL. S vremenom i kolacici ce se pretvoriti u novcanice. Ja bi hladno dao 10-15 KM za ucestvovanje u utrci.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top