Promjena boje osvjetljenja

Promjena boje osvjetljenja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
Fiesta_Boy je napisao(la):
ma najveci problem(bar meni) predstavlja rastavljanje...joj to je teska pegla od posla...

To jest, al to radis kad ti je dosadno i nemas sta da radis, kao juce npr. bolje nego u Brcko ici :)
 
jeste,jeste,ali Brcko je ispalo iz trke nasao sam pravu stvar a nije daleko...ali je zato papreno skupo...hoces da ti posaljem na PM
 
Hej da nebi otvaro novu temu kad vec ova ima.
Dali neko zna posto je kod mene digitalna tabla na kadetu i sada oni brojevi i sve ostalo svijetli zutom bojom kada bi promjenio sijalice u negu drugu boju recimo crvenu dali bi onda svjetlilo crveno????Ili ima neka druga caka da se promjenio to eto ako neko znao bio bih zahvalan da ne skidam bezveze???????
 
Član
Nisam nikada rastavljao digitalni sat ali ako se ne promjeni boja samo mjenjanjem sijalica onda mora postojati (kod tebe zuta ) folija u boji koju bi trebao izvaditi i onda bi svjetlilo onakvom bojom kao i sijalica.. Kao npr. sto u golfovom (2) satu ima ona zelena folija pa sat svijetli zeleno a bijele sijalice
 
Član
nema mog auta ali opet dobro je extra za ova sto imaju mada ja to i znam napraviti al et dodje svaka pomoc dobro
 
Putovanja.ba
Administrator
«Inspired by GSI» je napisao(la):
Hej da nebi otvaro novu temu kad vec ova ima.
Dali neko zna posto je kod mene digitalna tabla na kadetu i sada oni brojevi i sve ostalo svijetli zutom bojom kada bi promjenio sijalice u negu drugu boju recimo crvenu dali bi onda svjetlilo crveno????Ili ima neka druga caka da se promjenio to eto ako neko znao bio bih zahvalan da ne skidam bezveze???????


Potrazit cu ti ja, bilo je bas negdje za kadeta, to sam citao kad sam sebi htjeo mijenjat. Somo dok nadjem, pa cu ti link na PM poslati.
 
Član
ako vas zanima mjenjanje toga mogu vam pomoci jer sam sebi zamjenio diode i sto se tice neonki pod noge i to sam stavio kod sebe pa ako vas zanima sta pitajte jer nije to samo zamjeni diode i to je to zavisi sve koje su diode koja jacina diode itd
 
Administrator
«Inspired by GSI» je napisao(la):
Hej da nebi otvaro novu temu kad vec ova ima.
Dali neko zna posto je kod mene digitalna tabla na kadetu i sada oni brojevi i sve ostalo svijetli zutom bojom kada bi promjenio sijalice u negu drugu boju recimo crvenu dali bi onda svjetlilo crveno????Ili ima neka druga caka da se promjenio to eto ako neko znao bio bih zahvalan da ne skidam bezveze???????
mozes samo trebas rastaviti sat i skinuti zeleno sjenilo (folija) i mozes ubaciti koju hoces boju isto kao i kod obicnog sata , a ubodne diode predvidjene za sat (svih boja) imas kod Wise
 
Član
Dobar link, steta nema ni mog r5, ali evo malo olaksanje za one koji
imaju problema sa njemackim, odite na
http://babelfish.altavista.com/
i prevedite sebi stranicu na koji hocete jezik, nazalost nema naseg ali eto
ima eng.
 
Član
Moze li mi neko pomoci..Da mi kaze kako da napravim da mi kazaljke budu crvene jer kada sam ugradio plave diode skroz su plave kao i diode...Ako neko zna kako da napravim neka javi HVALA.
 
Član
Hvala imenjace na ovako korisnoj informaciji...sutra ima da odmah rastavim Vectru na proste faktore i pocnem sa izmjenom svjetala.... ono bijelo svjetlo me ubi u oci vishe...:D:D:D
 
Član
ima li neko ko ovo radi u sarajevu, htio bih zamjeniti osvjetljenje ploce u pug-u 206, pa ako neko ima broj, adresu, mail...
hvala unaprijed
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top