Promjena boje osvjetljenja

Promjena boje osvjetljenja

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ubacivanje LED-dioda u instrument tablu,bord-computer,osvjetljenje prekidaca itd, sa slikama i objašnjenjem (na :icon_cry: Njemačkom jeziku), za mnoge modele auta možete pronaći OVDJE
 
Putovanja.ba
Administrator
Odlicno edo, svaka cast, ovo me uvijek zanimalo kako napravit.
 
svaka ti cast edo majstore,dugo sam trazio slican link,jos kada bi bio na engleskom,jer mi njemacki nikako ne ide,joooj
Nego mene je uvijek zanimao proces stavljanja neonki u auto,ono pod noge...
 
Putovanja.ba
Administrator
Ma to je barem lako, kako kazu oni sto su postavljali, mogu ti to one neonke sto idu u PC pomoc i elektricar ;)
 
Član
Joj i tebe taj njemacki nervira izgleda,nekad mi dodje da ga iz inata naucim :)
Kad trazim nesto rijetko i onda imas malo srece da nalaetis na to i onda hladan tus "Njemacki" :(
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja sam Njemacki, malo naucio gledajuci TV kao mali, nikad nisam ucio i sad znam nesto, ono neznam pisati i sastavljati tacne recenice al vecinu stvari razumijem i znam procitati.
A inace sam ucio Engleski, Francuski, Araspki, Malteski (pazi ovo) i Latisnki. :)
Pa eto javite ako kome sta treba pravesti ili pomoci.
 
@Al_Galone-e pridruzujem ti se,i ja cu ga iz inata nauciti,hihi!Nego fakat,sve korisne informacije pogotovo one tipa DIY su na njemackom....
@Fele-Prevedi meni za og forda ono sa njemackog...:)kad vec znas a i ponudio si se,haha
 
Putovanja.ba
Administrator
Mozes li pricekati dok ADSL stigne, trebo bi ovih dana, a pokusat cu i ako budem znao, neznam ja neke njihove nazive i dijelove auta i te dzidze midze.
 
Putovanja.ba
Administrator
Ja mislim da ti je isti postupak kao i kod svakog auta, sta tu ima drugacije biti.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top