Projekat VW mk1 - Komentari projekta

Projekat VW mk1 - Komentari projekta

Član
RE: Projekat VW mk1

ma kad ga radis radi da valja, odlicno si poceo, jos neke dobre fele i zakucaj ga za zemlju.... ;)
 
Član
RE: Projekat VW mk1

sta ti pricas kakav je moj golf....vozis serpu :lol::lol::lol:

samo naprijed druze, bice ovo super...e sad su slike super ;)
 
Član
RE: Projekat VW mk1

Hehehehehh :lol:

Evo ubrzo cu jos postaviti, samo da ih uploadujem.

Hvala za navigaciju (kako da ubacim slike) ;)
 
Član
RE: Projekat VW mk1

Hvala hvala..

Ima tu jos posla da se radi,

u planu su mi felge prednje 7,5 J a zadnje 9 J, kao i sport. opruge, sport. lonac, obicna maska sa nikl lajsnama sa dva fara (kristalnim), lajsne po vratima, odnosno sa boka...
Unutrasnjost..hmm.. instrument tabla od mk3, presvlacenje sjedista u eko kozu i neki lijep mebl-stof kao i tapacirunge na vratima, krov. Da napomenem da imam u sport. volan koji ceka na presvlacenje MOMO Italy..

Ali...... posao me tek ceka, tek sam na pocetku. Prva faza je gotova :icon_smile:
 
RE: Projekat VW mk1

Svidja mi se kako radis ;) Samo golf ko koza ... :icon_biggrin: Place za spustanjem i kakvim jotarama :cool:
 
Član
RE: Projekat VW mk1

Znam jaro moj, bio je takav kad sam ga kupio od covjeka sa sela :)
Ali u skorije vrijeme poradit cu na oprugama i felugama :icon_smile:
 
Član
RE: Projekat VW mk1

sve dok je u planu skidanje, dobro je :cool:

samo tako nastavi, ide ovo dobrim putem ;)
 
Član
RE: Projekat VW mk1

sub3r je napisao(la):
sve dok je u planu skidanje, dobro je :cool:

samo tako nastavi, ide ovo dobrim putem ;)

Naravno brate moj, hvala ti.
Imam jos dosta ulaganja na njemu,ali s vremena na vrijeme bice ;)
i redovno cu obavjestavati sta sam novo uradio i postavljati slike..
 
Član
RE: Projekat VW mk1

boja je prejaka, rijesio si najbitnije limariju,ali to je tek 1/5 posla da bi to bio TO

felge i zakucavanje naka budu proritet, pa probaj naci uske krom branike, komplet farove i masku zamjeniti itd itd , sretno;)
 
Član
RE: Projekat VW mk1

AnDel je napisao(la):
boja je prejaka, rijesio si najbitnije limariju,ali to je tek 1/5 posla da bi to bio TO

felge i zakucavanje naka budu proritet, pa probaj naci uske krom branike, komplet farove i masku zamjeniti itd itd , sretno;)

Vazno je da sam uradio zastitu pred zimu i da sam stavio lijepu bojicu na njega, a felge su mi vec u planu i spustanje na pod, a branike cu ostaviti ove plasticne, kupio sam oba nova a i metalni ne idu na siroku stopku, barem ja tako mislim, a farovi i maska ce biti zamjenuti novim ;)
 
Top