Projekat VW mk1 - Komentari projekta

Projekat VW mk1 - Komentari projekta

Član
RE: Projekat VW mk1

Iskreno drug imas finog posla na njemu...Al nesumnjam ak ces ga uradit po ps-u bude to jebena vozilica :D ;):123:
 
Član
RE: Projekat VW mk1

Deluje dobro ofarban, mada mi se boja ne svidja nesto previse...Samo napred, neke lepe felne ce ga promeniti skroz;)
 
Član
RE: Projekat VW mk1

enesss je napisao(la):
puno puno posla,nadam se da ces sve dovesti u red ;)


Bice bice.. ABD :)

silvia_turbo je napisao(la):
Zeleni je dosta bolje izgledao, trebao si od dva napraviti jednog...Ali sve se da srediti..;)

Jeste bolje izgledao spolja.. Znas onu: "Okolo kalaj, unutra belaj" ??

Pod mu je bio dosta propao, a i dizel je jbg :)


Davno, jos za zelenog sam bio uzeo drugu haubu pa mi je sad posluzila posto je ova na bijelome bila sva nikakva.

evo je tamo na Passatu :)

http://imageshack.us/photo/my-images/703/fotografija0329.jpg/
 
Član
RE: Projekat VW mk1

bando jedna kacaj jos slika :lol:

a sto se tice slika, nemoj direkt link kacati vec...ides na embed this image...a zatim na forum link i to je to
 
Član
RE: Projekat VW mk1

dobra kecina nemam zamjerke, odlicno mu stoji ova plava.... i koliko te izaslo sve... ovo varenje i lakiranje
 
Član
RE: Projekat VW mk1

G2_1.6B je napisao(la):
JEsi ovog Keca od Pukija kupio??:icon_question:

Samo napred! ;)



Ma kakav PUKI, onaj njegov je dres :))))))

lhasa_green_beast je napisao(la):
Odakle ti sjediste iz rallye-a ili mene oci varaju ? Samo nastavi dobar rad i nemoj fuseriti nesto :cool::cool:


Prednja sjedista sam kupio od jednog kolege iz BL, valjda su iz mk3, samo ih trebam presvuci, a zadnja sam uzeo na otpadu od VW Vente (i njih cu presvlaciti).

mokeBass je napisao(la):
dobra kecina nemam zamjerke, odlicno mu stoji ova plava.... i koliko te izaslo sve... ovo varenje i lakiranje


Plava mu je legla kao budali samar :)
Nisam jos racunao koliko me sve izaslo, ali ugrubo oko 2 milje.
 
RE: Projekat VW mk1

Fino si poceo,nemoj da fuseris poslije..Samo polako i sta stilom..Ako ovako nastavis bice ko djevojcica .. :cool:
 
Top