Projekat Golf syncro 16v

Projekat Golf syncro 16v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ako zelis pojacat taj PL motor ja imam dvogrle karburatore Weber 40 i prelaze sa tim bi imo oko 165 ks min. :)
 
Član
a kad bi ovo uradio ne treba ti nikaka elektronika, to jest trebaju ti nekake dvije zice ali to ti elektricar zna, u tom segmentu sam slab....
 
Član
@mijo_16v
Kod mene je 1.8 8v sa 90KS ali ajsnpric, KE-Jetronic
@HuKa
Javi mi na PM koliko trazis za te karbove.
 
Početnik
Imam ja nekih djelica za 1.8 16V.. imam polumotor 139 KS, znaci blok sa klipovima, glava motora, imam kuciste filtera zraka sa onim brizgaljkama ili kako se vec zovu, mozda i kablove, pogledacu u subotu, popisacu sve sto imam pa kome sta treba..
 
Član
nije karburator, klasicni ajnspric (takav motor sam ja izvadio skoro) a drug sretno s radovima i to bi trebo bit dobar golf......jos da syncro bude radio bezprijekorno bice super....
 
Početnik
Vidio sam kuci za dijelove..Za 16 V imam samo ono kuciste filtera zraka sa onim brizgaljkama ili kako se vec zove, imam dva alternatora, zahrđali blok sa klipovima i radilicom, glavu bez hidropodizaca, bregaste sa lancem,i jos one zafrkancije na bloku i dvije zadnje opruge sportske crvene
 
Član
456504.jpg


Brži od ovakvog BMW-a 525tds za dužinu golfove haube, prva i druga do kraja, treća do pola(nije se moglo više).
Suparnik je ostao anoniman ali ga je po zvuku mašine i on gazio do daske :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top