Project: riddle's Exit KOMENTARI

Project: riddle's Exit KOMENTARI

Svaka cast druze,kapa dole! Sve se fino uklapa i nema suvisnih detalja. Da sam na tvom mijestu ganjao bih neku bijelo-crnu kombinaciju,a feluge bih pokusao naci nesto na fazon "rotiform"-ovih kojima bih srce farbao u crno a falc ostavio u boji aluminiumama stim sto bi bio poliran. Crnim felugama bi dobio opticku varku da ti je auto nize. .Kako god zelim ti da ga sredis kako ti zelis i da uzivas u njemu. Obavjestavaj nas slikama kako odmicu radovi :)
 
Član
MeBeSad je napisao(la):
riddle je napisao(la):
NeleX je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
jesi ovo u sarajevu uzeo alfu?

Ija mislim da je iz sarajeva, barem je jedna ovakva bila se prodavala nedavno i zadnjih 2 mjeseca je nisam vidjao..

Jeste, iz Sarajeva je auto.

Mislim i da znam cija je :) slupana prije mozda 20tak dana...

fin autic svaka cast a auto je od Dzenana stajala na OMV-eu u brijescu i na EP-eu u nedzaricima

inace je vozilo 1.6 16V sto je sasvim dovoljno za ovu pichilicu


pozzz
 
Član
Vrhunski posao odradjen, izbor boje, sve prerade... na nivou!
stvarno se vidi da volis automobile!
 
Član
sex je u ovoj boji, to je sad definitivno. svidja mi se karambolka bez lajsne, podsjeca me sad na onu alfu Mito naprijed. Ono sto joj definitivno fali ko za glavu je krovni spojler, mislim da bi time upotpunio zadnji kraj, i bilo bi bas bas mocno

odlican posao ste odradili, svaka cast;)
 
Član
Alfa je super, sve bolja i bolja a bgm i kupovinu odradjujes bas po PS.
..sklapaj farove i daj slike :cool:
:icon_biggrin:
 
Član
melvin je napisao(la):
Alfa je super, sve bolja i bolja a bgm i kupovinu odradjujes bas po PS.
..sklapaj farove i daj slike :cool:
:icon_biggrin:

Hehe, dobro si to rekao, a i u pravu si. I meni se sve vise i vise svidja i prirasta mi srcu. A bilo bi zalosno da ne valja, do sad sam strpao skoro 6000 u nju, a brojka je u porastu tako da kad bi bilo suprotno uzeo bih kanister benzina, polio je i zapalio..

ArminM je napisao(la):
sex je u ovoj boji, to je sad definitivno. svidja mi se karambolka bez lajsne, podsjeca me sad na onu alfu Mito naprijed. Ono sto joj definitivno fali ko za glavu je krovni spojler, mislim da bi time upotpunio zadnji kraj, i bilo bi bas bas mocno

odlican posao ste odradili, svaka cast;)

U potrazi sam za GTA spojlerom, nijedan drugi ne bih stavio, a ne narucuje mi se s neta, dugo traje isporuka, a ja nisam bas neki koji voli cekati :)
 
Član
farovi ce bit extra kad ubacis sociva u njih, taj projekat nije bas ni jednostavan, ali ako imas zivaca radi sam, bit ce ti sladje poslije. i ja sam sebi ubacio te bi xenon projektore i vjeruj da se nisam pokajao ni sekudne, da sad promijenim auto i da nema fabricke projektore prvo bih to odradio
 
Legend
ma svaka cast , jako brzo a jako fino ste ga sklopili , bas prelijepa alfa , sretno u nastavku radova druze ;)
 
Član
Šarafaj Denise, šarafaj :D Alfa super izgleda bez lajsni, baš mi nije bilo jasno što ih niko ne ukine. A boja je malo bolesna, samo nemoj da te prenese da crtaš ajkule po njoj :lol:
 
Top