Project: riddle's Exit KOMENTARI

Project: riddle's Exit KOMENTARI

Član
mogao si nam jos koju vasu zajednicku sliku stavit:lol::D

nadam se da ce ispasti kako si zamislio;)
 
Član
ne kontam te kako je alfa utegnuta, kad je udarena...razbijena soferka, air-bag iskocio.... :icon_question:

kako si zamislio da izgleda na kraju...imas li kakav uzor ili sta ???
 
Srećno druže ,da bude ljepša od vlasnika :lol: Šalim se,da uspiješ u realizaciji svih svojih planova iskreno ti želiim ;)
 
Član
pukim48 je napisao(la):
ne kontam te kako je alfa utegnuta, kad je udarena...razbijena soferka, air-bag iskocio.... :icon_question:

kako si zamislio da izgleda na kraju...imas li kakav uzor ili sta ???

Da, udarena u prednji lijevi blatobran, auto nije izvaljeno, nego malo udareno, citao sam zapisnik i vidio da je vozac alfe htio da se ukljuci u saobracaj te ga je na taj nacin udarilo vozilo brzinom 33km/h. jastuci su iskocili, ali su novi sa svim pratecim stvarcicama vec tu.

I, polako, vidjeces kako ce izgledati, a mozda bude prilike i da ga uzivo ocijenis.



Što se tiče boje, biće to bijela boja pod imenom Suzuka Grey. Ovako to izgleda:

DSC00008.jpg
 
Član
Svaka cast,radovi uveliko napreduju...jucer se vozate bez lijevog blatobrana,ko da sam znao da je Suljo ukljucen u projekat :lol:
 
Član
neka je sa srecom da je odradis kako treba, nego jeli ova alfa stajala prije jedno 2 god dole poslije semafora tj skretanja za novi travnik, u pravcu nove bile s lijeve strane, istaaaa s istim felgama zapazio sam je bio jer sam ganjao da je kupim a iii bi da je dizel u njoj bio... :))))
 
Član
elmir je napisao(la):
neka je sa srecom da je odradis kako treba, nego jeli ova alfa stajala prije jedno 2 god dole poslije semafora tj skretanja za novi travnik, u pravcu nove bile s lijeve strane, istaaaa s istim felgama zapazio sam je bio jer sam ganjao da je kupim a iii bi da je dizel u njoj bio... :))))

Nije to ta, ali i ta je bila moja. Pogledaj u prethodnim temama pa ces skontati :)
 
Top