Project Pioneer

Project Pioneer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
EVO jos jedan AUDI A8 .. isti momci radili ..

DSC00527.JPG

DSC00528.JPG

DSC00529.JPG

DSC00530.JPG

DSC00531.JPG

DSC00532.JPG

DSC00533.JPG

DSC00534.JPG

DSC00535.JPG

DSC00536.JPG

DSC00537.JPG

DSC00538.JPG

DSC00539.JPG

DSC00540.JPG

DSC00542.JPG

DSC00543.JPG

DSC00544.JPG

DSC00545.JPG

DSC00546.JPG

DSC00547.JPG

DSC00548.JPG

DSC00549.JPG

DSC00550.JPG

DSC00551.JPG

DSC00552.JPG

DSC00553.JPG

DSC00554.JPG

DSC00555.JPG

DSC00556.JPG

DSC00557.JPG

DSC00559.JPG

DSC00561.JPG

DSC00562.JPG

DSC00563.JPG

DSC00565.JPG

DSC00568.JPG

DSC00569.JPG

DSC00570.JPG

DSC00571.JPG

DSC00572.JPG

DSC00573.JPG

DSC00575.JPG


DSC00576.JPG

DSC00577.JPG

DSC00578.JPG

DSC00579.JPG

DSC00580.JPG

DSC00581.JPG

DSC00582.JPG

IMGP2005.JPG

IMGP2006.JPG

IMGP2012.JPG

IMGP2013.JPG

IMGP2017.JPG


ovaj mi se vec svidja :cool::cool:

e ovo je vec gepek :lol::lol::lol::lol::lol:
coolcaraudio16a4ff4bj0.jpg
 
Član
bilo preseravanje ili ne..momcima svaka cast na trudu ;)

ja bi volio da imam znanja i mogucnosti..pa da i ja isto radim :D
 
Član
nek prica ko sta hoce ali zanju svoj posao...... ;)
jedno je kvalitet a drugo zahtjevi musterija...mislim da toga ima dosta i u ovom slucaju :cool:
 
Krkane ako si vidio da sam napisao da neomalozavam nicije misljenje mislio sam i na to tvoje pateticno , sad ti je znaci i ova oprema sranje sta ima rici ric nisam te prepozno , i wooferi se ne GONE nisu stado zbog ovakvi mi nikad necemo u evropsku uniju stvarno vas ne svatam al et niste ni culi kako ovo svira , nemate pojma jel mozda dobio ove stvari kao sponzorstvo il je dobio neki popust na kupovinu vise stvari il su mozda bili snizeni , i kad ti se nesto ne svidja ne kazes da je qurac za tebe i sranje jer se TEBI ne svidja , znaci normalna razmuna osoba ce napisati nije po mom stilu al svaka cast za trud i komponente a ne joj koji qurac koje sranje pa vidi ovo pa vidi ono , ni meni se ne svidja taj Obodin sto vozis pa jel ti ko sta komentarisao oni su bar gurnuli muziku u Celicu ;) zato mani se vrijedaznja to krkan niko tebi nista nije rekao , nemam namjeru ovde da se prepirem s tobom samo ubuduce ako ti se nesto ne svidja nemoj ni komentarisati na tako glup nacin tipa qurac je fuj je komponente su sranje jer mislim da to ovi ljudi ne zasluzuju, da su se umjesto woofera se posrali i tamo gdje stoje pojacala ubacili rernu uradili su to sami i trudili se a tvoji komentari su suvisni tolko :123::123::123:
 
Početnik
Little Dragon je napisao(la):
Krkane ako si vidio da sam napisao da neomalozavam nicije misljenje mislio sam i na to tvoje pateticno , sad ti je znaci i ova oprema sranje sta ima rici ric nisam te prepozno , i wooferi se ne GONE nisu stado zbog ovakvi mi nikad necemo u evropsku uniju stvarno vas ne svatam al et niste ni culi kako ovo svira , nemate pojma jel mozda dobio ove stvari kao sponzorstvo il je dobio neki popust na kupovinu vise stvari il su mozda bili snizeni , i kad ti se nesto ne svidja ne kazes da je qurac za tebe i sranje jer se TEBI ne svidja , znaci normalna razmuna osoba ce napisati nije po mom stilu al svaka cast za trud i komponente a ne joj koji qurac koje sranje pa vidi ovo pa vidi ono , ni meni se ne svidja taj Obodin sto vozis pa jel ti ko sta komentarisao oni su bar gurnuli muziku u Celicu ;) zato mani se vrijedaznja to krkan niko tebi nista nije rekao , nemam namjeru ovde da se prepirem s tobom samo ubuduce ako ti se nesto ne svidja nemoj ni komentarisati na tako glup nacin tipa qurac je fuj je komponente su sranje jer mislim da to ovi ljudi ne zasluzuju, da su se umjesto woofera se posrali i tamo gdje stoje pojacala ubacili rernu uradili su to sami i trudili se a tvoji komentari su suvisni tolko :123::123::123:

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::cool:
 

IGY

Član
eddo sta zelis dokazati sa onim klipom nidze veze :lol::lol::lol:
prvo mjesto a vas dvojica :D
eno sad ti jos nam reci kako je to po takmicenjima i sklapanju muzike, sine na koliko si takmicenja bio, ja nisam samoprozvani majstor, niti cu to ikad biti, majstor da se postane je vrlo tesko... no moji rezultati govore nesto o meni, ako se ti vec hvalis, prosle sezone na 13 takmicenja u BiH sam bio, znaci cijeli kup sam pratio, ove godine Osijek 2 puta, Novi Sad jednom, da ne govorim da sam kod nas u BiH na svako takmicenje otisao, i sa svakog imam neki rezultat, a to je da u kuci sad imam 28 pehara koji skupljaju prasinu
e sad da se vratimo na temu, ukusi su razliciti i o tome se neraspravlja, to smo davno apsolvirali
na kraju krajeva ti si na onaj RF woofer sto si ima, htjeo da kacis USB 1371 koji je k* od pojacala, i ti mi pricaj nesto o necemu i nekj kvaliteti itd
 
Član
Buraz, pusti ti njih nekome valja nekome ne valja, nek proba neko uloziti ovoliko para i truda pa nek onda prica. Svako pravi sto se njemu svidja. Svaka cast:cool:
 
nije lose ovo ostalo, samo nek ih neko nazove i kaze im da postoji i damping, sve neki paneli po vratima a nigdje dampinga, bar se na slikama ne vidi.. inace mi je ok ovo ostalo.. ;)
 
Početnik
SoundLunatic je napisao(la):
nije lose ovo ostalo, samo nek ih neko nazove i kaze im da postoji i damping, sve neki paneli po vratima a nigdje dampinga, bar se na slikama ne vidi.. inace mi je ok ovo ostalo.. ;)

j*e se njima za dampiranje .. njima je vazno da dobro izgleda .. :lol::lol:
 
Član
Eddo KOMPLEEXXXX covjece nisu svi protiv tebe sta ti je iskuliraj.
A kao sto ti igi rece NEMA TE!I de momce iskuliraj i reci nesto konstruktivno!
A kao sto sam se vec rekao show looking gepek setup-i su za mene druga prica i tu se gledaju drugi kriterijumi (think about that)
A video tu je lood.
 

IGY

Član
SoundLunatic je napisao(la):
nije lose ovo ostalo, samo nek ih neko nazove i kaze im da postoji i damping, sve neki paneli po vratima a nigdje dampinga, bar se na slikama ne vidi.. inace mi je ok ovo ostalo.. ;)

i ja bas isto gledam, nigdje nikakvo dampinga, mogu misliti kako samo zveci to :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top