Project Pioneer

Project Pioneer

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
Tojota celica

neki norvezani ludi radili;):cool:

DSC00584.JPG

DSC00585.JPG

DSC00588.JPG

DSC00589.JPG

DSC00591.JPG

DSC00592.JPG

DSC00593.JPG

DSC00596.JPG

DSC00594.JPG

DSC00595.JPG

DSC00597.JPG

DSC00598.JPG

DSC00599.JPG

DSC00601.JPG

DSC00602.JPG

DSC00603.JPG

DSC00604.JPG

DSC00606.JPG

DSC00607.JPG

DSC00608.JPG

DSC00612.JPG

DSC00613.JPG

DSC00617.JPG

DSC00618.JPG

DSC00619.JPG
DSC00620.JPG

DSC00623.JPG

download1.jpg

download2.jpg
 
Član
neznam vala te kutijice mi djeluju isuvise male za takve mrcine, ovdje se ocito islo na kurcenje vise nego na zvuk ... minus od mene ...
 
Početnik
eddo je napisao(la):
neznam vala te kutijice mi djeluju isuvise male za takve mrcine, ovdje se ocito islo na kurcenje vise nego na zvuk ... minus od mene ...

da je htjeo za zvuk nebi stavljo ove zvucnike u ovu malo prcasto auto .. nego u nekog karavana :cool:
 
Član
nikad nisam nit cu ikad podrzavat preseravanje ... tak da meni se ovo ne svidja, to ti je isto ko da kupis ferarija i onda ga vazda vozis u sestoj na 1500 obrtaja ... kontas ...
 
Početnik
eddo je napisao(la):
nikad nisam nit cu ikad podrzavat preseravanje ... tak da meni se ovo ne svidja, to ti je isto ko da kupis ferarija i onda ga vazda vozis u sestoj na 1500 obrtaja ... kontas ...

kontam ... ovo je samo sminkica .. trebali su makar slabije woofere stavit a ne ove po 1000 WRMS ..
 
Član
sandi_azra je napisao(la):
eddo je napisao(la):
nikad nisam nit cu ikad podrzavat preseravanje ... tak da meni se ovo ne svidja, to ti je isto ko da kupis ferarija i onda ga vazda vozis u sestoj na 1500 obrtaja ... kontas ...

kontam ... ovo je samo sminkica .. trebali su makar slabije woofere stavit a ne ove po 1000 WRMS ..

greska, ovi su 2500 WRMS koji sigurno trpe doooosta vise od tog ;) ...
 

IGY

Član
kakve veze ima kako svira
nekome je bitno da fino izgleda
eddo imam i ja u gepeku extra woofer u 28l kompresionoj kutiji i odlicno svira i nabija
i otkud znas da su male, ima ovde finoh litara ;)
 
dovoljno je pogledat pojacala i odmah znas da tu nema glasnoce iz woofera,pogotovo u kompresiji.. a da je lika zanimao zvuk, ima pajo i SQ woofera, a ne ova SPL mrcina, inace fina show off instalacija i nista vise.. a i nevidim nimalo dampiranja, pogotovo u prednjim vratima.. :icon_smile:
 
Član
i meni se licno ovo ne svidja,bas preseravanje kao sto neko rece,ovo je bas pretjerivanje,,,minus i od mene
 
Legend
nikom nista ne valja :D heh

istina nije iskoristeno do maximuma,al je opet oprema na nivou,i sto igy rece mozda je liku zanimljivije show off
 
ajd ne kakite,nebi sigurno niko od vas volio ovo imati u gepeku,nek neudara ni upola kao sto treba.....manite ba te spike,momak je super uradio,ja bi bio presretan da imam ovako nesto pozadi.... :icon_evil::icon_evil::icon_evil:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top