Project Meduza majn mjuza :D

Project Meduza majn mjuza :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Neznam zbog cega takva diskusija,covjek ima u autu muziiku sa kojom je zadovoljan i tacka :D
Za svakodnevno slusanje ne treba nista jace!!!;)
 
Član
147,1db sa dva pioneera 307d2 i DLS CAD 11 pojacalom sam ja napravio :)

Samo laganini, trpe ove 307 raznorazne torture xD
 
mdeebosna je napisao(la):
Neznam zbog cega takva diskusija,covjek ima u autu muziiku sa kojom je zadovoljan i tacka :D
Za svakodnevno slusanje ne treba nista jace!!!;)

Svaka cast drug ja sam to stavio kome se svidja nek ocijeni kome ne nek zaobide temu ;)

Anais je napisao(la):
147,1db sa dva pioneera 307d2 i DLS CAD 11 pojacalom sam ja napravio :)

Samo laganini, trpe ove 307 raznorazne torture xD

dobar si drug :) :cool:
 
Član
SoundLunatic je napisao(la):
jes to nafuran na steave meadea? ti mislis da cfs nikad nije vidio ovakve klipove, morat cu te razocarat, pogotovo jer je steave meade mala maca kakvih likova ima.. a bome tvoj level sa 2x12 i 300wrms je cfs i jos par njih preslo prije 10godina.. treba te malo u ovog njegovog golfa. :lol:

covjek nije postavio temu da bi se takmicio sa nekim niti da bi mu se neko falio tudjim setupom ili uspjesima naprotiv covjek uziva u tome sto ima ,nekome glasna muzika u autu nije u prvom planu a znam da u ovom slucaju definitivno nije tu je vise radi sminke a ne radi dB draga kao u tih tvojih "likova" koje spominjes a ti ako imas sta za pokazat napravi temu pa se tamo hvali "svojim" uspjesima...
samo realno misljenje ;)
 
Član
Ima se SoundLunatic s cime pohvalit itekako,valjda mu i nickname to govori :D al nije ni njemu to u cilju ko nekima da se hvale po forumu kako glasnu muziku imaju :D

Nego svako ima svoj cejf, mogucnosti i potrebe za muzikom i ozvucenjem :D tu smo da se druzimo, i damo poneki savjet jedni drugima koliko god strucni bila uvijek ima neko sa vise iskustva i znanja koga treba saslusat i razmijeniti s njim misljenje kako bi svoj sistem ucinio jos bolji, a uvijek moze bolje cak i sa nekom sitnom promjenom,tipa promjena mjesta na koje je kablo od mase spojeno ... itd :D

Uzivate u glazbi dok se jos moze i dok zene nisu iznijele woofere iz gepeka i ubacile kolica :D:cool:
 

IGY

Član
svega u Bozijoj basti :D

lupis sliku neke muzike i time hoces da predstavis muziku, e svaka ti cast
ne ne znamo mi nista o muzici mi smo levati koje mozes vuci za usi i lupati gluposti :lol::lol::lol::lol:
 
Član
IGY je napisao(la):
svega u Bozijoj basti :D

lupis sliku neke muzike i time hoces da predstavis muziku, e svaka ti cast
ne ne znamo mi nista o muzici mi smo levati koje mozes vuci za usi i lupati gluposti :lol::lol::lol::lol:

ma treba ga banovati :D
 
ivica je napisao(la):
IGY je napisao(la):
svega u Bozijoj basti :D

lupis sliku neke muzike i time hoces da predstavis muziku, e svaka ti cast
ne ne znamo mi nista o muzici mi smo levati koje mozes vuci za usi i lupati gluposti :lol::lol::lol::lol:

ma treba ga banovati :D
hocete me nasikirati ako me banujete majko mila ljubomorne duse mogu da mi puse samo toliko ;)
 
E stvarno evo ja sam drama ljubomoran na tvoj setup od 300km :icon_eek: ne treba tebi ni to pojacalo da bi ti se treso retroviror trese se on sam od sebe :lol: sine spusti se na zemlju nisi u 1996. godini ljudi u sobu sebi stave to sto ti imas , imas finu muziku al nije sad da si izmislio nesto sa tim , smiri se oguli jabuku popij caj
 
Član
@ Adi187 Uzivate u glazbi dok se jos moze i dok zene nisu iznijele woofere iz gepeka i ubacile kolica :D:cool:
[/quote]

:lol::lol::lol: ja sam kolica stavio na zadnje sjediste...nece meni niko woofer izbaciti iz gepeka :D
 

IGY

Član
Little Dragon je napisao(la):
E stvarno evo ja sam drama ljubomoran na tvoj setup od 300km :icon_eek: ne treba tebi ni to pojacalo da bi ti se treso retroviror trese se on sam od sebe :lol: sine spusti se na zemlju nisi u 1996. godini ljudi u sobu sebi stave to sto ti imas , imas finu muziku al nije sad da si izmislio nesto sa tim , smiri se oguli jabuku popij caj

meni samo prednji sistem vrijedi vise :D:D:D
 
Član
De ti jarane cuvaj se Pioneera to je najbolaj marka ovi Alpine, DLS,rockford fosgate ,DD su sranja ,ti imas strasnu muziku i ja bi volio istu da sastavim sebi













:D
 
Član
Trebao si par slika staviti svoga projekta kako si i sta radio jer to i pripada ovde u temi i niko na pocetku teme se nije opozivao na licno komponente nego su htjeli da vide kao vecina nas kako je to islo

Igy kod tebe nisu garant 1200watti sistemi, tako da nevjerujem da si blizu :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top