Project Meduza majn mjuza :D

Project Meduza majn mjuza :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Daj napiši malo šta se sve ima od muzike u autu, kakav video??
Možda dobiješ kakav savjet ..
 
c.f.s. je napisao(la):
Daj napiši malo šta se sve ima od muzike u autu, kakav video??
Možda dobiješ kakav savjet ..

hahhha pa sto se savijeta tice imam brata i rodjaka experti su u tome a bogam nisam ni ja za baciti a hajd nece me zaboliti glava za dobar prijedlog :) u autu se nalazi 2xpaje po 1200w tsw 307d4 pojacalo pioneer 760wati nije rms-a znam da treba jace pojacalo ali koliko para toliko i muzike radio sony 4x52w sa usb-om 1 garancije :D kutiju sam ja radio po svojoj mjeri ewo ti link pa vidi kutiju :)

http://imageshack.us/f/85/111220113130.jpg/
 
Član
evo ti video CFS-ovog setupa pa vidi valja li čemu :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0gaVJoEXxFg&feature=related[/video]

;)
 
Član
@Brko ;)


@ Golf 2 GTI
Samo sam ti htio reči da ako već predstavljaš projekt onda nešto i napišeš uz koju sliku više :icon_smile:
Samo naprijed i sretno ;)
 
c.f.s. je napisao(la):
@Brko ;)


@ Golf 2 GTI
Samo sam ti htio reči da ako već predstavljaš projekt onda nešto i napišeš uz koju sliku više :icon_smile:
Samo naprijed i sretno ;)

ma nista hvala :) pozzz

brko je napisao(la):
evo ti video CFS-ovog setupa pa vidi valja li čemu :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=0gaVJoEXxFg&feature=related[/video]

;)

nije lose ne treba mi toliko jako ipak nije kod mene auto samo za db draga necu da kupim djelove po cesti ali nema sta mjuza je prava ;) ewo malo i ti pogledaj sta je brutalna muzika :D
http://www.youtube.com/watch?v=cedfX-gzHuM&feature=relmfu
 
Član
Gledo sam klip tamo u drugoj temi dobro udara na ovom pojacalu i vise nego dobro :cool:;)

samo nadji i kablove bolje, ovo su oni iz seta sto pise da su 10mm a ustvari su i ispod toga, ti kad su ti iskusti jarani trebali bi i to znati ;) ganjaj od 25 mm barem ak uzmes sound magus onda 35mm minimum :icon_smile:
 
adi187 je napisao(la):
Gledo sam klip tamo u drugoj temi dobro udara na ovom pojacalu i vise nego dobro :cool:;)

samo nadji i kablove bolje, ovo su oni iz seta sto pise da su 10mm a ustvari su i ispod toga, ti kad su ti iskusti jarani trebali bi i to znati ;) ganjaj od 25 mm barem ak uzmes sound magus onda 35mm minimum :icon_smile:

hvala drug :cool:,znam ali vise nego sam zadovoljan kako udara a naravno ako bude sound magus u planu idu nove žičice hehehh ;)



Golf 2 GTI je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Gledo sam klip tamo u drugoj temi dobro udara na ovom pojacalu i vise nego dobro :cool:;)

samo nadji i kablove bolje, ovo su oni iz seta sto pise da su 10mm a ustvari su i ispod toga, ti kad su ti iskusti jarani trebali bi i to znati ;) ganjaj od 25 mm barem ak uzmes sound magus onda 35mm minimum :icon_smile:

hvala drug :cool:,znam ali vise nego sam zadovoljan kako udara a naravno ako bude sound magus u planu idu nove žičice hehehh ;)

ZABORAVIO SAM RECI DAJ TE KOJI KOMENT NA YOUTUBE :lol:
 
jes to nafuran na steave meadea? ti mislis da cfs nikad nije vidio ovakve klipove, morat cu te razocarat, pogotovo jer je steave meade mala maca kakvih likova ima.. a bome tvoj level sa 2x12 i 300wrms je cfs i jos par njih preslo prije 10godina.. treba te malo u ovog njegovog golfa. :lol:
 
SoundLunatic je napisao(la):
jes to nafuran na steave meadea? ti mislis da cfs nikad nije vidio ovakve klipove, morat cu te razocarat, pogotovo jer je steave meade mala maca kakvih likova ima.. a bome tvoj level sa 2x12 i 300wrms je cfs i jos par njih preslo prije 10godina.. treba te malo u ovog njegovog golfa. :lol:

Ma bas sam cekao takvog pametnjakovica kao ti da mi objasnis i protumacis ne furam se na njega cfs sam pokazao da malo uziva u lijepim videima a ti ako si to skonto da se hocu prepucavat sa muzikom nisi ti kriv majka priroda :lol:
 
Član
Jel ima neko ko u jednom stadijumu zivota nije imao 2 paje i to 306/7 seriju ??
Usput sta reci JACI AMP<KABLOVI<HU<KUTIJA<NAPAJANJE!
I poslusaj malo svi koji su ti za sada komentarisali temu su postigli nesto u ICE svijetu razmisli malo pa pisi.
Cesto prolazim kroz Prnjavor nikada nisam vidio golfa mozda nekada i vidim ;)
 
Davor_ je napisao(la):
Jel ima neko ko u jednom stadijumu zivota nije imao 2 paje i to 306/7 seriju ??
Usput sta reci JACI AMP<KABLOVI<HU<KUTIJA<NAPAJANJE!
I poslusaj malo svi koji su ti za sada komentarisali temu su postigli nesto u ICE svijetu razmisli malo pa pisi.
Cesto prolazim kroz Prnjavor nikada nisam vidio golfa mozda nekada i vidim ;)

Druze nisam ja nista rekao ja sam samo prezentovao svoju muziku niti mi je cilj da se takmicim sa nekim niti da se svađam a ako neko predlozi dobru ideju svaka cast znam da sve treba jace ali sam zadovoljan sa ovime sto imam:) ps.. ako nisi vidio golfa mozda ces cuti muziku :cool: pozzz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top