Project Meduza majn mjuza :D

Project Meduza majn mjuza :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
koki+ je napisao(la):
Trebao si par slika staviti svoga projekta kako si i sta radio jer to i pripada ovde u temi i niko na pocetku teme se nije opozivao na licno komponente nego su htjeli da vide kao vecina nas kako je to islo

Igy kod tebe nisu garant 1200watti sistemi, tako da nevjerujem da si blizu :D

Ma druze mogu pisati sta hoce nek im sistemci imaju 4000w neinteresuje me ja sam postavio link da se ocijeni valja ne valja to je to :cool::cool: DAJTE LJUDI FALI JOS MALO DO 30000 WACINGA :D


BART je napisao(la):
De ti jarane cuvaj se Pioneera to je najbolaj marka ovi Alpine, DLS,rockford fosgate ,DD su sranja ,ti imas strasnu muziku i ja bi volio istu da sastavim sebi


Hvala drug naravno da cu ih cuvati pioneer je pioneer :D , a samo nek pisu za dobrom se mjuzom prasina dize :cool::cool:










:D
 
Član
Ovaj jos nije banovan? :lol:

Drugar moj ti si pomijesao adrese u browseru ... Na FB se mecu slike da se lajkaju, a ovdje se uz slike ponesto i napise s ciljem da se razmjenjuju iskustva i dijele/primaju savjeti ...
 
Član
koki+ je napisao(la):
Trebao si par slika staviti svoga projekta kako si i sta radio jer to i pripada ovde u temi i niko na pocetku teme se nije opozivao na licno komponente nego su htjeli da vide kao vecina nas kako je to islo

Točno tako;)
+ napišeš neke svoje dojmove i planove za budučnost ako ih ima.
Jer i bez dodatnih ulaganja se uvijek može postiči bolji rezultat,efekt,kvaliteta(ne mislim na natjecanje)
 
c.f.s. je napisao(la):
koki+ je napisao(la):
Trebao si par slika staviti svoga projekta kako si i sta radio jer to i pripada ovde u temi i niko na pocetku teme se nije opozivao na licno komponente nego su htjeli da vide kao vecina nas kako je to islo

Točno tako;)
+ napišeš neke svoje dojmove i planove za budučnost ako ih ima.
Jer i bez dodatnih ulaganja se uvijek može postiči bolji rezultat,efekt,kvaliteta(ne mislim na natjecanje)

pa za sada nemam nista u planu kada bude bicete obavijesteni to je to sto se tice muzike valja dalje u cuning osim mjuze ;) a sto se tice takmicenja ovo je moje maciji kasalj kakve mjuze ima :lol::cool::cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top