Project:Fobia

Project:Fobia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ja konto svi odavno znaju :D Ma imo jedan glup slucaj zimust, pa "malo" zakacio trotoar i iskrivio jedan dio mosta.... i trazio i trazio i trazio.... i nadjem neki dan i et hvala bogu zamjenim, jer je bilo kriticno voziti kad se ugrije cesta a kamo li po kisi :)

Evo sta je prouzrokovao krivi most i sjebana spura...

27wvebn.jpg

2wnv97t.jpg

1192bn5.jpg


Gume stare godinu i po
 
Član
Anaise cool ti je skodilak pravo...cute....nemoj samo naljepnica itd(moje misljenje)...fina kombinacija ove bijele fele i dark look skodilaka..tj.po mom misljenju one su mi stope bile bolje(nemoj da te moje misljenje poljulja ...ti po svom)....sretno..laganica
 
Član
Ja, ali one su bile prezatamljene...kad je dolazio u Mostar jebada vozit iza njega, ne znas kad koci hehe :D
 
Član
Eh ev ga update novi :D

Satic mjenja 7 boja, i mjeri voltazu... jako korisna stvarcica :D

24w83nn.jpg

e804f9.jpg

dbp7jq.jpg


Bit ce jos slika, cim padne mrak slikam svih 7 boja i rad satica :) Satic mozete nabaviti kod Feleta... (FK)
 
Član
Anaise, jesi dovukao kabel kroz iste rupe koje si koristio za muziku ?

Ja bi to htio staviti na A stub, jer se prilikom skidanja plastike A stuba treba skidat kokpit, ili je na foru pull&push ? :)
 
Član
dobra stvar... al imas pravo heben zvuk, kad sam te cuo kod holiday inn-a pomislio sam neka zestoka zvijer pod haubom........ svaka cast na autu, eto je jos malo pa ce biti kao kod tibora...(sala).. :D:D
 
Član
Bocky je napisao(la):
dobra stvar... al imas pravo heben zvuk, kad sam te cuo kod holiday inn-a pomislio sam neka zestoka zvijer pod haubom........ svaka cast na autu, eto je jos malo pa ce biti kao kod tibora...(sala).. :D:D

Sad ce Anais popizdit :D

Sad je Tibor popizdio...:icon_twisted:
 
oooo anais bome skoda fina,al felge nisi mogao bolje ukomponirat,cak se zbog kontrsta cine i vece od 15,al sto je prodajes ako nije tajna:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top