Project:Fobia

Project:Fobia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tibor987 je napisao(la):
Anaise predobro su sjele...de mi reci jel te jebala plastika praga gepeka ko i mene....ja da je skinem kad me opali po ruci ko iz topa...na kraju sam totalno popi.dio i dijetlo oblozio izolirokom, zapeo i na princip poluge izvalio sve ono odjednom...jest je svabo utegnuo majku mu hehehehe.....

Nema sile :D Znas da je kod skode plastika ko ziva guma, ja sam skinuo to laganice jer je na zabice i ponovo vratio bez problema...

Farove mozda nekad fakat nemam para vise otiso je budzet u helach
 
Član
Anais je napisao(la):
tibor987 je napisao(la):
Anaise predobro su sjele...de mi reci jel te jebala plastika praga gepeka ko i mene....ja da je skinem kad me opali po ruci ko iz topa...na kraju sam totalno popi.dio i dijetlo oblozio izolirokom, zapeo i na princip poluge izvalio sve ono odjednom...jest je svabo utegnuo majku mu hehehehe.....

Nema sile :D Znas da je kod skode plastika ko ziva guma, ja sam skinuo to laganice jer je na zabice i ponovo vratio bez problema...

Farove mozda nekad fakat nemam para vise otiso je budzet u helach

Jesu i kod mene...zabice mi mi ostale sve u limu kasnije ih morao ravnati da umetnem nazad u plastiku.....sve je oke...a sreca sto ej plastika tako elasticna, preko koljena izravnas i nista se ne vidi, da je tvrdja pukla bi u 100 komada :D
 
Član
Extra su sjele stopke, cestitam na izboru :) Pokusaj nekako skinuti onaj ostatak od zadnjeg brisaca ak se moze skinuti :) I ak nekad bude viska para stavi vece felgice moja preporuka, al sad svako ima svoje...uglavnom sve u svemu extra je...Neznam ima li xenone?
 
fabia je fakat predobra, a tek uzivo kako izgleda, vidim je skoro svaki dan u kranjcevicevoj, odlicna je pogotovo sa ovim novim stop svjetlima
 
Član
@Fabia RS 15'ka mi je tamam jer je i spustena sasvim ok, trenutno nemam namjeru da ih mjenjam a mislim i da cu je prodat sa felgama ovim.
 
Član
da bi skinuo ostatak zadnjeg brisaca moras skinut skroz motoric iznutra i pocupat sve instalacije i crjevo za pranje jer ti inace salje eror na bordu ma sranje kompletno... :p
 
Član
Ne bi ja sebi skinuo onaj brisac nema sile....covjece kako vitla iz anje, prodjes kroz lokvu ne vidis na zadnje staklo nista, odma zasere guzu...c.c.c.c.c.c
 
Član
Ev ga napokon zamjenjen most :D

8xsgvt.jpg

bgb4wk.jpg

2dajexf.jpg


:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top