prodavnica mobitela u sarajevu

prodavnica mobitela u sarajevu

Član
Kupio sam Samsung S5 u univerzalnom, i sve je ok. Jos sam dobio popust za kes, telefon u originalnom pakovanju. Nedavno sam opet isao u univerzalno i gledao da uzmem novi mobitel i govori mi prodavac posto sam vec kupovao kod njih da ce mi dati popust. Stoga, moje iskustvo sa njima je odlicno
 
Član
Odgovor na negativan dojam "Za 40KM nisi valjda ocekivao original oklop?! Original kosta 130KM!"
Ko tu koga jebe ??
Untitled.png
Mog jarana su u univerzalnom vukli 2 sedmice za nos (donio mobitel na popravak koji nisu znali ukloniti, momak vise puta zvao radnju, svaki put druga suplja) i jos mu ostete foliju. Poslije duzeg natezanja sa radnikom doticni pristaje da mu o svom trosku montira drugu foliju, i montirao je ali neku pogresnu.
 
Super Moderator
Na ciglanama je super radnja i fine cijene. U univerzalno nedavno uzmem neki leago lead 5 i ruzno se culo na zvucnik i pojavila se mrlja na ekranu, mozda i mojom greskom da sam slucajno zgnijecio telefon, al dali su mi nov telefon stvarno u zamjenu za taj
E sad kakve su garancije kod skuplje robe, pojma nemam
 
Član
Original dijelova za mobilne telefone u Bosni ili je vrlllloooo vrllllooo malo ili ih nema nikako. Vecinu dijelova za telefone sto se prodaje po BiH dolazi ili nekoliko veleprodaja koje svoju robu nabavljaju u Kini.
 
Član
Ja ljude koje poznajem da su uzeli u univerzalno to smo prijatelj rodica i ja i svi imamo negativno iskuatvo znaci matematicki gledano 100% . Mnogo je komentatora po forumima s nickom koji ocrnjuju postene firme, ja imam ime prezime i spreman sam ovo potvrditi lad hocete. Samo od njih je bhtelecom gori
 
Član
150 + 911 + 60 = 1,121 pozitivan
10 = negativni

Matematicki 0,89% od svih transakcija su ocjenjene negativne. Ovo sto si ti stavio je samo reklama za njih :D:D:D:D
reklama????????????

jesi ti ok? dovoljno je 1 negativan na piku da neposlujem sa tom osobom ako je koga prevarila a ne vise, od ovih 1121 pozitivnih ima vise od pola sto su ostavili pozitivno prije nego sto su dobili artikal al nebitno ima tu i moj pozitivan jer sam ga bio ostavio prije nego sto sam imo problema sa njima, mislim briga me nek uzima ko sta hoce ali sto ljudi znam ko je kupovo jednom kod njih ili se peglo snjima nece vise nikad sigurno, pogledaj samo njihove odgovore na negativne i sve ti je jasno uglavnom nebi ih preporucio neprijatelju a ne kome drugom svako ko hoce da posluje jeftiniji su od svih nek ide kod njih
 
Član
Ja ljude koje poznajem da su uzeli u univerzalno to smo prijatelj rodica i ja i svi imamo negativno iskuatvo znaci matematicki gledano 100% . Mnogo je komentatora po forumima s nickom koji ocrnjuju postene firme, ja imam ime prezime i spreman sam ovo potvrditi lad hocete. Samo od njih je bhtelecom gori

takodje i ja imam ime i prezime i uvijek cu ga ostaviti i broj mob. koga zanima i da potvrdim da sam kupovo kod njih i kakvih sam problema imo sa njima od narudjbe, od telefona svega, kupim galaxy s4 kod njih nakon 15 dana meni baterija nemoze da izdrzi 2h naravno odem reklamiran to nevazi nije do njih pa do koga je onda ako je otisla tako kratko mozda do mene sigurno, onda narucim oklop nakon mjesec dana natezanja sa njima dobijem oklop za s4 naravno koji nisam ni slican narucio da bi mene neko ubjedjivo da sam to narucio al helem nejse neuzmem to nadjem im dokaze sta sam narucio izvinjavaju se da bi nakon 7 dana zivkanja rekli mi da dodjem po pare nemogu taj oklop nabaviti potrosim vise kredita zivkajuci ih nego sto kosta oklop od mene jedan veliki minus mozda ima i pozitivnih iskustava sa njima ali samnom i mojim drustvom nije bilo
 
Član
U univerzalno otišao i kupio telefon, samsung, i evo ga skoro 4 godine kasnije još radi bez problema.

Međutim drugi put zovem ih telefonom (na piku i na stranici regularno ima) za jedan LG i ostavim svoje podatke da mi pošalju poštom...međutim ne javljaju se. Zovem opet kaže nisam ja, drugi je kolega to dogovorio....zovem treći put, sada nema crni ima samo bijeli...hajd reko može i bijeli....međutim ni bijeli ne dolazi. Nikad se nisu ni javili. Odem i kupim telefon na drugom mjestu jer sam našao sa istom cijenom. Kasnije saznam da nisu nikad ni imali taj telefon, u tom periodu kada sam ih zvao, nego su lagali da je drugi kolega dogovarao, da ima druge boje i sl. Šabanija klasična. Ali istina je da imaju dobre cijene.
 
Član
reklama????????????

jesi ti ok? dovoljno je 1 negativan na piku da neposlujem sa tom osobom ako je koga prevarila a ne vise, od ovih 1121 pozitivnih ima vise od pola sto su ostavili pozitivno prije nego sto su dobili artikal al nebitno ima tu i moj pozitivan jer sam ga bio ostavio prije nego sto sam imo problema sa njima, mislim briga me nek uzima ko sta hoce ali sto ljudi znam ko je kupovo jednom kod njih ili se peglo snjima nece vise nikad sigurno, pogledaj samo njihove odgovore na negativne i sve ti je jasno uglavnom nebi ih preporucio neprijatelju a ne kome drugom svako ko hoce da posluje jeftiniji su od svih nek ide kod njih

Statistika je brojka koja ne laze, samo sam to htio da kazem. A sad, svacija nafaka je drugacija. Ti si imao lose iskustvo, ja dobro. Svakom svoje, nek' se ljudi odluce a meni ni iz dzepa ni u dzep.
 
Član
@xzone - Baterija u nabvaci kosta 5-8KM zavisi gdje se kupi. Ja nikada nista nisam kupio u universalnom ali poznata mi je ta radnja i sumnjam da bi gubili musteriju zbog 5KM. Sigurno si naletio na nekog radnika kojem treba nije dala prethodne veceri pa si ti iskihao :)
 
Top