prodavnica mobitela u sarajevu

prodavnica mobitela u sarajevu

Član
Pozdrav,gdje u Sarajevu kupiti mobitel,da nema prevara i da garancija regularna......
 
Član
Odgovorno tvrdim univerzalno zaobiđi. Lose moje iskustvo i mojih prijatelja! Znaci ovo govorim iz svog licnog iskustva da garancija ti tu nista ne vrijedi, neprofesionalni su, odurni. Naravno da ovo govorim pod punom odgovornoscu.
 
Član
A ja i par mojih jarana bas extra iskustvo imamo sa univerzalno. Cak su jaranu i garanciju ispostovali...
 
Član
u univerzalnom te prevare za oklop a ne za sta drugo, cigani da nemogu biti veci jednom sa kupio kod njih telefon i nikad vise ***** im sve mrtvo garanciju imas bukvalno dok neizadjes iz radnje eto koliko je jaka firma, ostavio kaparu i cekam telefon mjesec dana da bi na kraju rekli da necete slucajno kakav drugi neki problem imaju sa narudjbom obici ih u sirokom luku, nebi kod njih uzo da je note 4 100KM
 
Član
Ja sam poslovo 2 puta sa univerzalno u pitanju su bili novi mobiteli :) prvi put je bilo sve OK, a drugi sam otvorio pred postarom krenuo upaliti i vidim "pali se" i platim kontam nema sta biti nov je.. Udjem u kucu samo stoji logo al ne pali se.. Malo po kutiji imei sa kutije i mobitela se ne podudaraju :O malo sam se prepo da nece htjeti to uvaziti da neb' bilo da ja nesto muljam... al me je vozanje mobitela postom tamo vamo jos 50 KM kostalo sigurno :)
 
Član
Digital enter na čaršiji. Trostruko pozitivno iskustvo. Malo su iritantni likovi ali su poslovni.
 
Top