Procjena Golf 3

Procjena Golf 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ako je ajmo reci dobro ocuvan i ako on pristane na 500km il vise da ti doda za motor uzmi,lakse ces ga prodati nego motor,ako nista za tu doplatu sto ti dadne ugradi plin,fino se vozis,jettu prodaj i opet ce ti golf biti na cijeni,ima i plin i izvuci ces novce koje trazis za motor,to je moj savjet,ja bih to uradio;)
 
Član
ko je toliki maher da proda golfa 3 benzinjaru starog 18 godina za 3000 evra nek se javi meni na 066/165-783,dovlacim mu odmah 5 komada,ima na svakom po 500 evra;)
 
Svi bijeze od tih 1.8 motora...zato i je najjeftiniji u klasi...po mojoj procjeni ako je bas bas ocuvan 5000...
 
Član
tictac je napisao(la):

I sad samo još reci da je realna ovo cijena. Ja sam prodao 206, 7 godina mlađu za 6100, 4xairbag, el. podizači, klima, abs, 75ks, čelične+alu felge. Najrealnije bi bilo na cijena od 4000 maraka što je neko rekao, ali pošto smo mi naopaki...
 
Član
dzinn16v je napisao(la):
Svi bijeze od tih 1.8 motora...zato i je najjeftiniji u klasi...po mojoj procjeni ako je bas bas ocuvan 5000...

po meni isto 5000KM i to ce se dosta prodavati jer bjeze raja od benzinaca, osim ak nije gti :cool:
 
Član
teretanas je napisao(la):
druze nema svadje,cisto malo raspravljamo;)

Najgore gledat auta u EU i kod nas i uporedjivati. Kod mene zet kupio Golf 3 1997 TDI ABS, Servo, Klima nikad upaljena na hladjenje (Zivi u SWE :p) i platio ga 800KM
Auto ko novo. On ga koristi za posla da ne haba svaki dan BMW 530xd
 
nek i tebi spremi jednog pa prekucaj :D salim se. a nije benzin za mostara jos ako si stalno po ulicicama i semaforima. probaj nac 1.9 td ili tdi za mozda 5000 i dobar.
 
Član
5800 moj komsija platio, 1.8 motor, 5 vrata, boja trula visnja popularno receno
treci vlasnik, 200 000 skoro na satu, auto bombona
5800 je bio neregistrovan
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top