Procjena Golf 3

Procjena Golf 3

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Golf 3 1.8 90KS 1994 god
OK stanje limarije i motora. 4/5 vrata

Klima, ABS, Servo, 2xAirBag, Centralna, Alu felge 14 VW
Reg 6 mjeseci, Tamno Plava
270.000 presla

Okvirno cijena???

Hvala unaprijed
 
Član
pa daju neuki ljudi,seljaci i budale koje samo znaju za gnojfa,ja sam neki dan kupio materi 1.6 97gp za 3500KM sto je i neka realna cijena kod nas a takvi golfovi su po EU 400 evra,alo pa u kojoj mi vukojebini zivimo hahaha
 
Član
bmw-a niko nije spominjao:D imam ja u familiji i golfova,audija ali zna se brate sta je realno,sto cu dat 5 milja za golfa starog 20 godina,kad se za te pare moze uzeti,fina corsica,punto,pug 206 itd...
 
Član
teretanas je napisao(la):
pa daju neuki ljudi,seljaci i budale koje samo znaju za gnojfa,ja sam neki dan kupio materi 1.6 97gp za 3500KM sto je i neka realna cijena kod nas a takvi golfovi su po EU 400 evra,alo pa u kojoj mi vukojebini zivimo hahaha


Kakve mi veze imamo sa njemackom? Nikako te nemogu shvatiti sta uistinu zelis reci
 
Član
Meni nista ne vrijedi i da mi neko pokloni Golfa 3 1997 god kad ga ne mogu voziti u BIH

Mene zanima okvirna cijena ja 1.8 benz sa solidnom opremom

Meni nista ne vrijedi i da mi neko pokloni Golfa 3 1997 god kad ga ne mogu voziti u BIH

Mene zanima okvirna cijena ja 1.8 benz sa solidnom opremom
 
Član
Drug, da ti odmah kazem... sto se tice takvog savjeta, ovo stvarno nije mjesto gdje bi ga mogao traziti. Javit ce ti se neko ko ne voli VW i reci ce neku mizernu cijenu, nakon toga ce se naci neko ko vozi golfa pa ce ti reci neku preuvelicanu cijenu i tu ce nastati rasprava. Pogledaj malo na piku kakve su cijene i onda po tome ravnaj i ti svoju. Dobit ces svakakvih ponuda i vidi sta ti odgovara. Ja bi rekao da je neka realna cijena oko 5500, ispod toga ga ne bi dao ni marke.
 
Član
sub3r je napisao(la):
Drug, da ti odmah kazem... sto se tice takvog savjeta, ovo stvarno nije mjesto gdje bi ga mogao traziti. Javit ce ti se neko ko ne voli VW i reci ce neku mizernu cijenu, nakon toga ce se naci neko ko vozi golfa pa ce ti reci neku preuvelicanu cijenu i tu ce nastati rasprava. Pogledaj malo na piku kakve su cijene i onda po tome ravnaj i ti svoju. Dobit ces svakakvih ponuda i vidi sta ti odgovara. Ja bi rekao da je neka realna cijena oko 5500, ispod toga ga ne bi dao ni marke.

drug to si upravu sto posto
 
Član
Ma druze imam neku ponudu za Motor. Golf i nesto KMova pa me zanima koliko se moze prodati
Neka 'realna' cijena
Ne treba mi neko ko ce mi reci 5000 Eura a ni 500 eura. Konto sam da ima neko ko je nedavno prodao ili kupio golfa 3
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top