PROČITAJTE prije nego otvorite temu sa pitanjem !!!!! Problem !! Izgubljeni podatci..

PROČITAJTE prije nego otvorite temu sa pitanjem !!!!! Problem !! Izgubljeni podatci..

Član
dario20 je napisao(la):
kod mene u pola tema pise

specified thread does not exist :icon_mad::icon_mad:

emir_89 je napisao(la):
desi se da tema nema onoliko stranica koliko pise i kad kliknete na zadnju izbaci da ne postoji... gore gdje pisete adrese umanjite za 1 i bice ok ;)

npr, za ovu temu

ww.bhtuning.com/procitajte-prije-nego-otvorite-temu-sa-pitanjem-problem-t-42141-9.html#pid689660

ww.bhtuning.com/procitajte-prije-nego-otvorite-temu-sa-pitanjem-problem-t-42141-8.html#pid689660

eto ti razloga i rjesenja ;)
 
Član
Ima li ista novo u vezi oporavka starih tema sto su se izbrisale :icon_question: :icon_question:
Mislim disk st ose izbrisao ;) :icon_smile:
 
Član
Skrabo je napisao(la):
Ima li ista novo u vezi oporavka starih tema sto su se izbrisale :icon_question: :icon_question:
Mislim disk st ose izbrisao ;) :icon_smile:

Reče Edo da je to gotovo i da možemo da zaboravimo na to.
 
Administrator
j*boga zar nije dovoljno da se procitaju prve 2-3 stranice i da se vidi da od izgubljenih podataka nema nista... a ne isto pitanje pitati stalno... a edo je rekao da ce se forum popraviti i da deyo radi na tome ;)
 
Član
pioneer_09 je napisao(la):
j*boga zar nije dovoljno da se procitaju prve 2-3 stranice i da se vidi da od izgubljenih podataka nema nista... a ne isto pitanje pitati stalno... a edo je rekao da ce se forum popraviti i da deyo radi na tome ;)

Ima dosta stvari da se popravi :icon_confused:
Ali ja misli mda ce to sve uredu biti..
notifikacije,brzina,garaze i ostalo :icon_smile:
 
Član
jesu sa tim igubljenim podacima i reputacije????

imao sam repuacije, i nestalo je. znaci netko mi brise ili

edit: ne zivim od njih,cisto me zaniam sta se desilo
 
Top