PROČITAJTE prije nego otvorite temu sa pitanjem !!!!! Problem !! Izgubljeni podatci..

PROČITAJTE prije nego otvorite temu sa pitanjem !!!!! Problem !! Izgubljeni podatci..

Porschefan je napisao(la):
Šta je sa mojom temom odlschool :icon_question: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

Ima da je vratite kako je i bila inače će biti svašta...... :smajli04: :smajli26:


:icon_smile:


Dobro je da se pokrenuo forum ponovo,već mi zahrđali prsti koliko nisam ništa pisao ;)
sta ti je (j)odlschool,jel to ono bavarsko zavijanje po alpama :D
al j*es to nije neka tema :D:D:D
meni ce oduzet titulu za sliku mjeseca juna na kalendaru,dzaba prao auto :icon_cry::icon_cry:
salim se naravno,nek nam je naseg foruma,a postova i reputacije ce biti,ko je kome dao opet ce je dati,a postovi su mi ionako glupost,ako ima ko da se skim takmici nek ga tjesi da nam je svima 2mjeseca postova oduzeto stoga ti isto dodje,svi smo opet isti hehe
a ovo za te servere i bakrace,samo nariktajte da fercera i to je to,a ako moze da radi na ATARY serveru,nek radi svejedno mi...

jedno pitanje,zato su ostali banovi na clanovima ako su zadnja dva mjeseca nestala?????? :icon_confused::icon_confused::icon_confused:

jedno pitanje,zato su ostali banovi na clanovima ako su zadnja dva mjeseca nestala?????? :icon_confused::icon_confused::icon_confused:
 
Član
@edo_16v: drug,pogledaj malo sta nije ok s forumom,kad hocu otvorit temu clanovi na cesti i smijesne slike,zadnju stranu,pise da specified thread does not exist:icon_rolleyes:
pa da ne otvaram novu temu,kljuc 13-ku,i lagano:D:D
 
Član
edoze je napisao(la):
@edo_16v: drug,pogledaj malo sta nije ok s forumom,kad hocu otvorit temu clanovi na cesti i smijesne slike,zadnju stranu,pise da specified thread does not exist:icon_rolleyes:
pa da ne otvaram novu temu,kljuc 13-ku,i lagano:D:D

meni nece ni neka autau garazi poput astrinog golfa itd..
moracemo sarafat!!
Pozz iz Turske gdje se redovno prati forum!!!;);)
 
Član
bas tako neke teme nece da otvori nikako, a neke cas hoce cas nece :icon_rolleyes:
stalno gledam ovo specified thread does not exist
 
Član
desi se da tema nema onoliko stranica koliko pise i kad kliknete na zadnju izbaci da ne postoji... gore gdje pisete adrese umanjite za 1 i bice ok ;)

npr, za ovu temu

ww.bhtuning.com/procitajte-prije-nego-otvorite-temu-sa-pitanjem-problem-t-42141-9.html#pid689660

ww.bhtuning.com/procitajte-prije-nego-otvorite-temu-sa-pitanjem-problem-t-42141-8.html#pid689660
 
Član
Sve 5 ali ja nemogu oglasa da postavim jer nemam sad dovoljno postova a imo sam za izvoza... dali postoji koja mogucnost da ipak vi kao moderatori to mom user-u odobrite, ili mi valja valjat postove dok nedostignem tu neku izvjesnu cifru:icon_question:
 
Član
idosa je napisao(la):
Sve 5 ali ja nemogu oglasa da postavim jer nemam sad dovoljno postova a imo sam za izvoza... dali postoji koja mogucnost da ipak vi kao moderatori to mom user-u odobrite, ili mi valja valjat postove dok nedostignem tu neku izvjesnu cifru:icon_question:

valjas postove opet,to bar nije problem...
imas dosta dobrih tema i staja znam cega gdje mozes da pises bez ikakvih problema...

a ne treba ti toliko puno da dodjes do 100 postova;);)
 
Član
Got2b je napisao(la):
idosa je napisao(la):
Sve 5 ali ja nemogu oglasa da postavim jer nemam sad dovoljno postova a imo sam za izvoza... dali postoji koja mogucnost da ipak vi kao moderatori to mom user-u odobrite, ili mi valja valjat postove dok nedostignem tu neku izvjesnu cifru:icon_question:

valjas postove opet,to bar nije problem...
imas dosta dobrih tema i staja znam cega gdje mozes da pises bez ikakvih problema...

a ne treba ti toliko puno da dodjes do 100 postova;);)

jest al ode spamat po nekim temama gdje nebi trebao i opet mu izbrisu :D

najmanji je problem otici tamo u humor ili one klipove i pisat HEHEH ili u garaze pa "extra auto" i eto 100 postova :cool:
 
Top