Probusena guma na boku

Probusena guma na boku

Član
Gdje u Kaknju, kod koga? Ja neki dan isto rasjekao skoro novu continental gumu, nista strasno,sa boka isto, i kod vulkanizera i ispade jedina opcija nova guma tj.dvije nove da budu par opet jer nije imao conti.
Ici cu kod hadžije da vidim, obiđem sve pa javim :)

A ako ne mogne onda Union komerc
 
Član
a ja vozim preko 150 sa rasječenom-vulkaniziranom gumom, sad ste me isprepadali,, ne idem vise na autocestu nikako
 
Član
Ja sam nosio svoju, bila sa strane na kamen rasjecena, a stara 7 dana.
Lik kad je pogledo reko da se ne moze, jer je ujedno osteceno valjda ono ojacanje sto nalijeze na felgu.

Tako da ti je najbolje otici vulkanizeru pa nek ti on kaze. Meni je ovaj govorio da se moze rijesiti dok nije vidio da je i ono ojacanje napuklo.
 
Član
Ja sam nosio svoju, bila sa strane na kamen rasjecena, a stara 7 dana.
Lik kad je pogledo reko da se ne moze, jer je ujedno osteceno valjda ono ojacanje sto nalijeze na felgu.

Tako da ti je najbolje otici vulkanizeru pa nek ti on kaze. Meni je ovaj govorio da se moze rijesiti dok nije vidio da je i ono ojacanje napuklo.
Nosio kaze da ne moze
 
Član
Probaj u Union komercu, meni su rijesili uspjesno, ako je mala rupa ne znam zasto ne bi mogli rijesit, donedavno se injekcije stavljale na rupe promjera 5mm...
 
Član
I meni je bilo sa strane i rekao mi je da moze. Ali kad je skinuo gumu i vidio da je od udara napukao onaj dio koji nalijeze na gumu, rekao mi je da ne moze i da ne bi bilo sigurno. Vidi i u tom unionu, ako ti i oni kazu da ne moze, nemoj.
Ja sam isao kod vulkanizera koji radi i kamionske gume. Moguce da taj kojem si ti isao i ne radi tako puno tih krpljenja sa strane, pa nece, a moguce i da fkt ne moze.
 
Član
Najveca mogucnost je da je paglu, sto sam ovom jednom iso, debil spominje inekciju... jeb*a ga inekcija
 
Član
Inekcija ide na gazeci sloj gdje je debela guma sa strane ako bude pokuso dat inekciju samo vecu rupu napravit, da si blize druze da meni u radionicu doneses gumu da je napravimo citav belaj oko mje
 
Top