Problemi sa forumom

Problemi sa forumom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
hmm... vidis, moze bit... a ne bi trebala... sve je ok, dapace... odlicna noc, super jutro... hmmm... ok, sorry ako je bilo malo ostrije, i mekse bi isto ovo rekla ;)

ajd... ok
 
Početnik
skoro svo vrijeme mi se kursor pokazuje ne kao strelica nego kao rucica, ono kao kad moze da se klikne, i - zaista - kad se klikne (bilo gdje u prostoru teksta, "bjeline" i slicno) dobijem http://www.xenonoprema.com/

ne smeta mi, ponovno, nego samo pomazem da se otklone smetnje, ako je to uopce smetnja, a ne potreba...
 
Član
hehe.. kad se za taj ignore govorilo, tad se podhebavalo *lol* sad se samo trazi..

thanks Deyo! :cool:
 
Početnik
evo deyo, na ovo sam mislila... vidis, kod svakog pise ime koje je prvo na toj stranici... npr. ovdje je tvoje... na nekoj drugoj je necije drugo...


nema veze, ako ne moze da se sredi, ionako nista posebno... ja to samo u svrhu poboljsanja servisa... hvala ti puno na trudu koji ulazes... ;)
 
Član
meni nešto forum spor cjeli dan i juče i preključe,nekada dođe sebi na kratko ali slabo sve
 
Član
I meni je spor,previse ste zatrpali nesta ba,jebo to sve ako nema funkcionalnost.Haj i nekako nama sa brzim netom,mogu mislit kako je tek onima sa dial up !
 
Član
Inace... kad tek otvorim forum, pise mi da nisam logiran... i onda kad kliknem na bivsi banner koji je bio link na index page, logira me automatski. A sada na ovom flashu nema linka :D
 
Član
Meni samo opera otvorena i 1 prozor u njoj,nista vise pa opet zašteka,zna pročepiti ponekad..Ko ce znat do cega je to
 
Član
Daj se rijesite nekako tog flasha. Kad dođem na forum, kliknem na new posts i otvaram u novim prozorima sve teme koje su mi zanimljive i u neka doba mi se desi da sve zablokira. Pa POPIZDIIIIIIIIIIIIIIIM
 
N

nenad

Meni vec par dana jedva otvara stranicu, jos ako otvorim vise od 2 prozora, postaje nesnosljivo sporo!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top