Problemi sa forumom

Problemi sa forumom

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Dakl eprimjetio sam vec 2 dana nek eprobleme...recimo kad hocu da otvorim ovaj forum izbaci mi address not found, onda moram ici na google, pa opet na bhtuning i otvori mi, ali kad hocu log in na nacin da kliknem samo an banner jer imam snimljen pass i username opet isto izbaci...tek iz 5-6 pokusaja logira me normalno...jer to do foruma, ili mene hebu cookiese ili nesto slicno :icon_confused:
 
bmwscaner je napisao(la):
nastelili su ga da na ljepotu radi ;)

Javlja se i kod mene ovaj isti problem kao i tiboru, znaci da nije do toga :D

a kod mene je idalje onaj problem, da ne vidim zadnje postove odredjeni period..
 
kod mene se istodešaa kao kod tibora samo što ja baš nemam pristupa stranici nekad po čitav dan a nekad je sve ok
 
Član
i kod mene nekad nece da otvori forum neki problem eror nesto neznam vala ni ja sta je uglavnom nece da ude :lol:
 
Član
Evo sad mi ovo radi...kad kliknem an link an forumu pise Done, kao a je ucitao stranicu, a kao sadrzaj samo ovo izbaci "" :icon_eek:
 
Član
I meni se isto desava... Ili kada idem na view new post izbaci te upitnike i ostale djavole...
 
Član
http://www.bhtuning.com/showthread.php?tid=15010&page=1
evo ti ovde primjer jutros oko 7 sati posto znaci po vasem vremenu oko 5 ujutro...i bacio mi postove na prvu stranicu...a ne na kraj kako bi trebalo...ja konto nisam ni posto sta je ovo reko...jebe me server...i postam opet ista stvar...a reko budalastine na kraju odem kad vidim postove na prvoj stranici negdje u sredini...a sto se tice vremena pokazuje mi pogresno vrijeme....kad ga nastimam na GMT+2 kolko i jest ovde gdje sam ja pokazuje mi 20 do 5 umjesto 20 do 11...
 
Početnik
1. sva slova su mi podvucena, sve je underline
2. pise mi "this post is hiden because XXX is on your ignore list, ali isti nick mi je kod svih ignoriranih osoba

cestitke deyi na mod funkciji i, ako su ova najnovija unaprjedjenja deyino djelo, cestitke i na radu i trudu, a svakako i na postignutom!
 
Početnik
maloprije kad sam otvorila (i napisala post) bilo je na operi... sad je, opet na operi, ok...

malo me ova reklama ispod prvog post-a "distract", ali to vidjam na mnogim forumima, pa izgleda da je moderno... ne znam da li i drugima isti dojam ostavlja...
 
Član
bilosto je napisao(la):
maloprije kad sam otvorila (i napisala post) bilo je na operi... sad je, opet na operi, ok...

malo me ova reklama ispod prvog post-a "distract", ali to vidjam na mnogim forumima, pa izgleda da je moderno... ne znam da li i drugima isti dojam ostavlja...

jest malo confusing al valja od neceg zivit:icon_biggrin:
 
Početnik
ah... da... evo opet na operi...

nodiash je napisao(la):
jest malo confusing al valja od neceg zivit:icon_biggrin:

ne, ne, uopce se ne zalim, samo pitam da li je do mene... znam kako hoda s marketingom ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top