Problem,virus usrani

Problem,virus usrani

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jesil uspio roknut d?? ak nisi, reci da i to sredimo. najlakse je bolan sistem srusit heheh :D
sve se nauci pokusavajuci neke gluposti cackati :D

PS. nema na cemu, tu smo da se pomazemo ;)
 
Član
Naravno, moze se problem rijesiti i bez obaranja sistema, koji je uvijek zadnje rjesenje. Samo treba imati srece pa dobiti pravi savjet,..
Dakle, postoji jedan program koji moze rijesiti tvoj problem, a zove se 'ComboFix'.
Download i upute su OVDJE
Vrlo je vazno slijedece: ComboFix postaviti na desktop (ne u nekom folderu) i pokrenuti ga sa desktopa. Prije pokretanja moraju biti svi ostali prozori zatvoreni. Ostalo ide automatizovano.

Postoji i druga varijanta: Posjeta stranice .Windows Live One Carena kojoj ces dobiti kompletnu uslugu ciscenja i podesavanja racunara. Isprobano, jako dobro,
sretno!

A za one koji nisu sigurni koji je antivirus 'najbolji' evo preporuke:
koristite trial verziju (tri mjeseca) Windows Live One Care, koju nakon tri mj. deinstalirate uz pomoc Revo uninstalera, tako da mozete ponovo koristiti narednih tri mjeseca.
Uz ovaj antivirus i antispyware, preporucujem i ThreatFire koji je free i moram reci odlican.
Vec dugo koristim ovaj par i nikada se nista nije uspjelo 'uvaliti' u racunar iako djeca mlate po raznim stranicama, a ni ja ne vodim posebno racuna na sta cu kliknuti,..
 
Početnik
ja ljudi moji godinu dana nemam problema sa virusima ..prije sam svaki mjesec dizo system ponovo ..sad imam AVG 8.5 registriran od 2018 ...racunar radi kao od onog danan kad sam zanji put dizao system ..nikad mi se warning nije pokazao ..ono sto ima virus nece da otvori i jednostavno ga sam brise ..stranice koje su zarazene otvori tek poslije upozorenja ..i take te stvari ..comp mi radi 24 sata ..uvjek se nesto downloada ili uploada ...non-stop neko visi na njemu (posebno ja) nikad nemojte skidati ne driverupdatere koji se nude na svakom koraku kao free ili te fix shit i virus search gluposti ..to su jednostavno virusi ..samo budala moze da nasjedne na to 2 puta..gledam i brezobrazluk i skidam svakakve stvari ..al evo fala bogu vec par mjeseci nemam nikakvi trojanaca ,malwera ,spywera glaupana tupana i tako tih glupih virusa ..ako sam sta pogresno napisao ..nemoj te me ispravljat ..umoran sam i neda mi se sad ispravljat..:cool:
 
Član
Gluposti netreba komentirati... mali geniji... hihi, no što se može...
Diablo, rado pomognem, javi se na PM....

Sandi legenda... ovo geniji nema veze sa tobom...
 
Član
ma nod32 plus firewall i router podesen i dobar browser nista ne prolazi,bar kod mene na 25mbps vezi
a erol,serials tacka ws stranicu koristi tu imas sve serijale :)
a ne kontam sta se vi nesto tu prepucavate?
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
ma nod32 plus firewall i router podesen i dobar browser nista ne prolazi,bar kod mene na 25mbps vezi
a erol,serials tacka ws stranicu koristi tu imas sve serijale :)
a ne kontam sta se vi nesto tu prepucavate?

Čisto zezancija:)
 
lov2xlr8 je napisao(la):
ma nod32 plus firewall i router podesen i dobar browser nista ne prolazi,bar kod mene na 25mbps vezi
a erol,serials tacka ws stranicu koristi tu imas sve serijale :)
a ne kontam sta se vi nesto tu prepucavate?

Eis,mislis da nisam tu prvo pogledao.Serials,unlocks the world:)
Al nisu imali serial nazalost,imali samo da skines sa onim sponzorskih stranica kod kojih se placa download i imali crackovan program koji moram skinuti sa preko terranta,a reko sam necu se vise backat oko torrenta nema sanse.

Drugo za ove koji samo ulete,procitaoju prvi post i odmah daju kojekava rjesenja.Nakon dejinog trojan removera NISAM VISE BIO U MOGUCNOSTI DA UDJEM UOPCE U WINDOWS,tako da je format c jedino rjesenja bilo.I'm out!;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top