Problem,virus usrani

Problem,virus usrani

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
DiAbLo je napisao(la):
Deyo dushmane daj ti neki provjeren link za Win7 :D

imam ja cd win7 RC verzija dobio od microsofta preko onog programa za testiranje novog softwarea pa ako ces dolaziti na race... iskopiram ti ga bez problema :D
 
Član
@erol-e, to se zove live cd, ja ti imam linux bt3, a live win nisam nikad koristio, a ni vidio da ima =)
 
Član
erol_brcak je napisao(la):
Prekasno! Vec sam inst xp na d,sad samo da skinem neru 6-icu,narezem sa c sta mi treba i lagano format c :)
samo da ne narezes i viruse s tim dokumentima :icon_question:
 
Član
Sretno s popravljam PC-a, ja neću komentirati ništa radi nekih "extra komentara" ak ti treba pomoć, slobodno PM...;)
 
joj kako ce tu biti viruscica na tom tvom narezanom cd/dvd-u hehe i kad budes vracao ponovo isti problem hehe:icon_smile::icon_smile:
 
ma nece valjda.jbg nema mi druge,sha cu.Trabaju mi ove fotografije,odradit cu scan prije nego sto ih otvorim,mozda avira nadje sta.
 
Član
Evo ti od mene rjesenje sigurno

1. Malwarebytes - skines skeniras iz safe mode

2. Spybot - isto tako

3. Stinger - isto tako

4 Avira ponovo u safe mode skeniras

pa restart i to bi trebalo sve da pobrise, bar je meni svaki put pomoglo na milion compova.
 
Gotovo!Problem rijesen!SAd sve fercera,svi dokumenti sa C sacuvani.Hvala Emiru na njegovom objasnjenju postupka broj 2

@menjic: druze vec sam rekao mi je taj trojan remover sve sjebo i kasnije nisam uopce mogao uci u windowse.NIKAKO!
 
Član
pa spojis svoj hdd na drugi comp....

startas sa nekog cd-a

uvjek se moze nesto rjesiti, to mi je posao pa .... svaki dan imam tako nesto :)
 
menjic je napisao(la):
pa spojis svoj hdd na drugi comp....

startas sa nekog cd-a

uvjek se moze nesto rjesiti, to mi je posao pa .... svaki dan imam tako nesto :)

Pa sta imam od toga?Trojanac je i dalje na mom hdd-u. nije u procesoru ili grafickoj pa da mi trebaju tudje komponente.;)

Uglavnom problem je rijesen,nisam mogao jednostavno lupit format c jer su mi ostali neki vazni dokumenti na desktopu te sam prvo morao inst xp na d,pa preko tog xp-a kopirati dokumente sa c na d i onda konacno format c.

E sad me samo zanima kako da srusim xp koji mi se nalazi na d ?
Sumnjam da se svodi sve na banalno brisanje "program files" i "windows" foldera sa d ? ili ? Kako ?
 
Član
formatiraj d :)
a ako vec butas win sa c:, mozes slobodno izbrisati direktorij windows, nista ti nece biti =)
 
eis,ne mrem formatirat d jer tu su mi svi dokumenti jbg.Da mi je samo izbrisat xp sa d.Znaci samo da pobrisem program files i wondows folder i to je to ???
 
Član
Ma ne toooooooooooooo

Stani ako nisi vec pobrisao sve, poneses hard disk svoj na drugi komp

i sa tog drugog ocistis svoj disk i onda vratis u svoj komp i sve bude ok.

Ako ces doci do mene ja cu ti sredit to skoro pa dzaba, moraces kafu platit ipak :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top