Problem sa zvukom

Problem sa zvukom

elem ga slus problemos, nista drug, provjeri zvucnike za svaki slucaj, ali ako nista od ovoga nije pomoglo ne gine ti sistem na novo ;)

i pazi da nije sta ukljuceno naprijed, sluse ili nesto, a takodje probaj ukljuciti iskljuciti nesto naprijed, d anije zablesavio pa konta da je naprijed sta ukljuceno pa nazad iskljuci zvuk ;)
 
Hmmm onda jedino izlazi da nisu otisli u zvucne karte :icon_rolleyes: mada to rijetko skroz ode...


Jesil gledao BIOS podesavanja?
 
zen_3dom je napisao(la):
elem ga slus problemos, nista drug, provjeri zvucnike za svaki slucaj, ali ako nista od ovoga nije pomoglo ne gine ti sistem na novo ;)

provjerio zvucnike , rade kad ubacim cd u DVD. A nisam gledao u BIOS-u nista , sad cu pogledati. Za svaki slucaj imate li link za Windows 7 :D i postoje li sanse da "nadogradim" sistem bez da gubim fajlove ;)
 
Vernes_AMG je napisao(la):
zen_3dom je napisao(la):
elem ga slus problemos, nista drug, provjeri zvucnike za svaki slucaj, ali ako nista od ovoga nije pomoglo ne gine ti sistem na novo ;)

provjerio zvucnike , rade kad ubacim cd u DVD. A nisam gledao u BIOS-u nista , sad cu pogledati. Za svaki slucaj imate li link za Windows 7 :D i postoje li sanse da "nadogradim" sistem bez da gubim fajlove ;)

otvori CPU i pogledaj da se slucajno nije zvucna odvojila,jer se meni isto tako znalo desavati,pokusaj nista te ne kosta :icon_smile:
 
Ma instaliracu novi sistem. Ionako me ova Vista yebe iz dana u dan , ebo ga otac ko me nagovori da instaliram ovo :icon_mad: Eto ako neko ima link odakle mogu skinuti Windows 7 full bio bih zahvalan :cool:
 
Nasao torrent sa pozitivnim komentarima. Eh sad ima li sanse da mi ostanu fajlovi i da samo "nadogradim" sa Viste na 7micu :icon_question:
 
Član
Pa ne znam na kakve fajlove mislis?
Ako imas 2 particije na disku, mozes na ovu koju neces koristiti za sistem prebaciti sve podatke, i oni ce ti ostati sacuvani, jer tu particiju neces ni formatirati.
 
Znam to , ali sam mislio da postoji mogucnost da mi i C i D particije ostanu sacuvane. Nema veze ;) Posto sam dosad uvijek instalirao novi sistem sa cd-a i isao ono boot from CD zanima me kakva je razlika izmedju toga i instaliranja windowsa skinutog sa neta , znaci instalaciju pokrecem iz foldera . nadam se da si shvatio sta pitam :cool:
 
Član
I taj sto skines sa neta moras snimiti na DVD, ne moze se instalirati samo tako.
Vjerovatno je to sto ces skinuti s neta .iso, kad ga skines, raspakujes ga, onda ubaci DVD, otvori neki program u kome se moze snimati, nadji opciju burn image ili tako nesto, i onda nadjes taj win7 sto si skinuo, uneses da se on snima, snimis, i to ti je to, onda instalacije ide preko boot, kao sto si i do sad radio, nadam se da si shvatio?
 
Top