Problem sa zvukom

Problem sa zvukom

Ljudi pomagajte , zvuk je odjednom nestao sa racunara , zvucnici rade , driver pise da je instaliran korektno. Ali zvuka nema pa nema :icon_question:
 
Jesam i nista. Pise da je driver uredu , mada mi u zadnje vrijeme Vista malo slabije radi pa je moguce da je i do toga jer se odjednom desilo. Radio za racunarom , otisao da ucim , sjeo ponovo i zvuk nestao :icon_rolleyes:
 
Preko cega si pustao? i jos sto moze da bude sa koje particije jer imao sam tih problema samo sa deskopa hoce i npr na bs player hoce winamp i wmp nece dok neresetujem
 
mirza_mali je napisao(la):
Preko cega si pustao? i jos sto moze da bude sa koje particije jer imao sam tih problema samo sa deskopa hoce i npr na bs player hoce winamp i wmp nece dok neresetujem

Ma pokusavao i youtube , i filmove i muziku. Cak kad palim racunar ne cuje se onaj zvuk windows-a
 
pogledaj u podesavanjim zvucne da komp nije "sam" prebacio koja je zvucna aktivna, tj koja se trenutno koristi ;)

da ti nije prebacio na kao zvucnu primarnu modem, hoce to nekada :D:D:lol::lol::lol:
 
zen_3dom je napisao(la):
pogledaj u podesavanjim zvucne da komp nije "sam" prebacio koja je zvucna aktivna, tj koja se trenutno koristi ;)

da ti nije prebacio na kao zvucnu primarnu modem, hoce to nekada :D:D:lol::lol::lol:

sad sam pokusao da uninstaliram driver ali kad pokusam da instaliram novi ne moze. U pitanju je Vista koju cu da zamjenima Sedmicom cim prije :icon_mad:

Treba mi High Definition Audio Driver , imas li slucajno link za download :icon_question:
 
http://support.asus.com/download.aspx?SLanguage=en&p=1&s=22&m=P5GC-MX%2f1333&os=&hashedid=PYvbfOokwxUzJky3

ja sam oznacio se za vistu 32 bita nezz koji ti je trenutno sistem

mada gledam ovaj prvi skinuti od 72 mb da ce odg za sve
 
Instalirao i nista :icon_rolleyes: Pise da je korektno sve instalirano ali zvuka nema. Kako da uradim ovo sto je zen_3dom rekao ?
 
ides tamo u postavke zvuka i imas reproduciranje i onda imas mogucnost prebacivanja gore dole tj sta ce da reproducira koji uredjaj
 
I tu je sve ok. Kad pustim neku muziku Volume Mixer je registruje :

soundef.jpg



ali ja nista ne cujem
 
Top