Problem sa mobitelom LG L9

Problem sa mobitelom LG L9

Član
Pozdrav,
Imam problem sa navedenim mobitelom, pocelo je sinoc, a to je da cijelo vrijeme izbaciva " Nažalost, Google pretraž. je zaustavljen ", restartovao sam ga par puta ali nista, probao ga iskljuciti u Aplikacijama, tad se ne pojavljuje ali ne mogu nista, kad podjem da kucam na yt primjer, ne pokazuje mi tipke, nista... Je li se ovo ikome dešavalo?
Pomagajte :D
 
isti problem i kod mene samo što meni izbacuje našalost touchwiz je prekinuo sa radom,i isto tako ja ga prisilno zaustavim ali on i dalje izbacuje,jedino rješenje ti je da instaliraš sebi neki launcher,u mene je holo launcher i ne pojavljuje mi se više to nikako..pokušaj sa tim pa javi jel uspjelo :)
 
Član
Kakve veze ima launcher sa browserom? Druze fabricki resetuj. Pa onda pusti neka radi azuriranje telefon kako treba
 
Ama ljudi ne pomaze kad ga vratis na fabricke postavke opet bude isto..i kod mene potpuno isti problem i ja instaliro sebi launcher i evo i sad radi normalno ni jednom nije iznacilo da je nesto prekinulo saradom..druze pokusaj prvo to pa javi
 
Član
Nista se ne izgubi. Kad se unese aplikacije sam telefon skine i instalira. Svako ima plafon 30 aplikacija. Kod tebe je samsung a kod njega LG.
Neka pokusa covjek da uradi fabricki mozda pomogne. Nece bacati telefon ili ga lupati od zid!
Drugar sacuvaj sve sto imas od slika podataka itd na racunar i uradi reset.
 
Član
Jel iphone nema mana? Kupi android u cjenovnom rangu iphonea i nema sta da boli glava! Ovako kupi telefon od 300km i hoce da kuva pere vozi popravlja...aaaa
 
Ja imam Xperia Z1 i nisam imao problema sa sistemom ... uvijek pustim da sam azurira aplikacije a nisam instalirao bespotrebne aplikacije .. moguce da te neka aplikacija zeza ili sl. Sjeti se sta si sinoc radio na telefonu, jesi li neku novu aplikaciju instalirao ili nesto podesavao pa si poremetio nesto?
 
Top