Problem sa kvacilom mercedes 190

Problem sa kvacilom mercedes 190

Desava mi se od jucer to da je auto jednostavno izgubilo kvacilo.. pokusavao sam ozracivati ali nista.. nijedan cilindar nije propisao i ulja ima dovoljno.. Ako neko zna sta je otislo neka napise jer je HITNO.
 
Član
Ne mozes auto pomjeriti nikako?
Mislim hocu reci isti osjecaj na pedali kao sto je bio. Ali se ne pomjera.
Provjeri da ti nije pukao neki homokineticki, meni se ovo desilo nisam mogao pomaci auto.
 
Ne mozes auto pomjeriti nikako?
Mislim hocu reci isti osjecaj na pedali kao sto je bio. Ali se ne pomjera.
Provjeri da ti nije pukao neki homokineticki, meni se ovo desilo nisam mogao pomaci auto.
Auto se moze pomjerati ali kad ga palim u brzini. Kvacila bukvalno kao da nema papuca je veoma mekana, propada a nista nije propisalo jer sam gledao. Pokusali smo ozraciti ali nista.
 
Član
Ne mozes auto pomjeriti nikako?
Mislim hocu reci isti osjecaj na pedali kao sto je bio. Ali se ne pomjera.
Provjeri da ti nije pukao neki homokineticki, meni se ovo desilo nisam mogao pomaci auto.
Homokineticki na autu sa zadnjom vucom :D

@MaHa Styling Imas dva cilindra na mjenjacu i na papucici sad 99% da je jedan od ta dva a moze i lamela biti, samo da znas zafrkano ga je ozracit bas :)
 
Uspio sam rijesiti problem. Otisao sam do drugog majstora koji ima pumpicu za ulje i sa donjeg cilindra je ulje gurao prema gore jer sam citao po stranim forumima da tako ide..Napumpao kvacilo i sve fercera ko Bog :) hvala svima
 
Top