Problem sa kvacilom mercedes 190

Problem sa kvacilom mercedes 190

Član
Boljka mercedesa ti kao mercedes fan bi to trebao znati ja vw fan znam za to :D
Ne kontam poentu sprdnje, čovjek ima bolesnu osobu u kući, dakle kako bi čovjek funkcionisao i fino raspodijelio vrijeme i novac, otvori temu te pita jel' ko imao takav slučaj, kao što i jeste, vidimo gore napisano, ljudi ba dođite sebi, pogotovo vi stariji što podjebavate u svakom postu, ko dijeca ste, ko god otvori neku temu, vi to hejtate i pljujete zato što čovjek na "NORMALAN NAČIN" pita, jel mora momak od 18 godina sijedim glavama objašnjavat ?
 
Član
Ne kontam poentu sprdnje, čovjek ima bolesnu osobu u kući, dakle kako bi čovjek funkcionisao i fino raspodijelio vrijeme i novac, otvori temu te pita jel' ko imao takav slučaj, kao što i jeste, vidimo gore napisano, ljudi ba dođite sebi, pogotovo vi stariji što podjebavate u svakom postu, ko dijeca ste, ko god otvori neku temu, vi to hejtate i pljujete zato što čovjek na "NORMALAN NAČIN" pita, jel mora momak od 18 godina sijedim glavama objašnjavat ?
Ovo sto sam napisao je razlog sto je mahir imao par neodmjerenih postova prema meni, ali kad je napisao sta kako opet sam se udostoio biti covjek i uputi ga sta da pogleda.

Sad da se osvrnemo na ostalo prvenstveno mi svi stariji clanovi smo se registrovali na ovaj forum da pratimo garaze, projekte, zanimlivosti i ostalo sto se tice tuninga da sad ne nabrajam, a trenutno se nista od toga ne desava na ovom forumu. Sta se trenutno desava na forumu ljudi se cak ni ne prestave i odma napisu kvar, i mi bi sad trebali postati servis koji online otklanja kvarove znaci postoje takve stranice i forumi na kojima te ljudi upute do cega bi otprilike moglo biti i pritome nabroje citav jedan sklop djelovam dok ovdje mi moramo pogoditi u srz problema i nema prostora za gresku.

Zatim ti mladji clanovi dodju ovdje da se sprdaju i podjebavaju ozbiljnje clanove koji se razumiju i rade oko auta, radi toga je ovaj forum spao na sta je spao. Naravno tome nisu doprinjeli samo ti "mladji cmanovi" nego administracije kojoj je bitan broj clanova, tema, postova a ne kvalitet foruma....
 
Član
@Anes_mo pa ti budi pametan i fino odgovaraj ljudima, iako te neko sprda, ti njemu pomozi i dokazi ljudima ko si ti...
Slažem se da je problem do Administracije, jer dopuštaju takva prepucavanja...
Dobro normalno je da ljudi napišu kvar jer ima ovdje dosta iskusne raje koja znaju objasniti određene kvarove i tako uskrate i vrijeme i novac narodu...
Fin je osjećaj kad nekom pomogneš, to drugi ne jebu ni 2% ali ti se dokaži kao čovjek.
A tu balavurdiju što sprdaju treba samo banovat' i pozdrav.
 
Top