Problem sa kederima Golf 2

Problem sa kederima Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Decko vjerojatno prica o krovnom kederu, ako je propao totalno vrlo lako je moguce da ti ulazi voda kroz njega, dakle bitno ti je jel 2 ili 4 vrata, te lijeva i desna strana nisu iste, a jel ima siber ili ne to nema nikakve veze... I vrlo ih je tesko naci da su zdravi da nisu ispucali od sunca, meni dode stranac, pa ni na njemu ne valjaju sta onda dalje da pricam.... A prije nego vidis da je do tog krovnog kedera pogledaj jel imas zastitni najlon ispod tapacirunga jer ako ulazi voda kroz keder na staklu, onda je vrlo lako moguce da ti se slijeva kroz vrata-tapacirung, pa ulazi unutra...
 
Član
vladom je napisao(la):
Bude mokro po patosu tj. ispod nogu,mislim da ulazi kroz vrata al nisam 100% siguran.

e haj ti prvo provjeri ispod haube gdje ti je motor brisaca,onaj odvod za vodu jel se zacepio,to je kod mene bio problem.napuni se vode i prelije se voda iza table:icon_smile:
 
Član
junfer je napisao(la):
vladom je napisao(la):
Bude mokro po patosu tj. ispod nogu,mislim da ulazi kroz vrata al nisam 100% siguran.

e haj ti prvo provjeri ispod haube gdje ti je motor brisaca,onaj odvod za vodu jel se zacepio,to je kod mene bio problem.napuni se vode i prelije se voda iza table:icon_smile:


Tacno, ako je od lisca zacepljen odvod vode na blatobran, pa se preliva u ventilaciju, ili ako ti je napukao plasticni slivnik voda moze sa njega da curi pravo u otvor za ventilaciju i da kapa na suvozacki tepih.
 
Član
Postavio sam najlon,pa cu sad vidjeti,ali kederi su mi ispucali.Da li ih mogu polijeiti silikonom ili nekim ljepilom?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top