Problem sa kederima Golf 2

Problem sa kederima Golf 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imam problem sa kederima u Golfu,ulazi mi voda u auto i mislim da je do njih.Bio sam na otpadu i kazu mi da cu to tesko naci.Pa sam htjeo da vas pitam dali ima neko drugo rešenje ovog problema.Hvala puno
 
Član
jest vala opisi malo to bolje,sad svi moraju nagadjat o kojim kederima se radi,pitat ce te svako ponaosob koji keder,ovako napisi to malo bolje,detaljno,pa cemo ti pomagat,ako se ne mogu naci kederi za golfa II onda ne mogu ni za jedno auto:)
 
šta pametujete bezveze kad nemate pojma kedera ima masa na otpadima al kakvih kod mene neki dan kolega lakiro golfa i htjeli smo izmjnenit kedere kupili smo 10 komada ni jedan nije valjalo keder može izgleda na oko dobar al svaki pušta jer je dotrajo ja imam sreću da su orginalni dobri dan danas ni kap ne ulazi al vjerujte kad budete tražili kederer gornje što idu na krov njih je teško naći dobre unutranji što idu preko praga je već lakše a ti provjeri prvo najlone i napipi nam sa koje strane ulazi voda odozdo odozgo sa strane gdje na kojem djelu pa ću ti dat odgovor
 
prijatelju hoćeš ti nama reć s koje strane voda ulazi i na kojem mjestu u kojem djelu da znamo reći do čega je
 
Član
dadao_style je napisao(la):
šta pametujete bezveze kad nemate pojma kedera ima masa na otpadima al kakvih kod mene neki dan kolega lakiro golfa i htjeli smo izmjnenit kedere kupili smo 10 komada ni jedan nije valjalo keder može izgleda na oko dobar al svaki pušta jer je dotrajo ja imam sreću da su orginalni dobri dan danas ni kap ne ulazi al vjerujte kad budete tražili kederer gornje što idu na krov njih je teško naći dobre unutranji što idu preko praga je već lakše a ti provjeri prvo najlone i napipi nam sa koje strane ulazi voda odozdo odozgo sa strane gdje na kojem djelu pa ću ti dat odgovor

eto kod mene prijatelj sad u dvoristu ima bar dvije dvice,u voznom stanju,ali strani papiri,auta ok,znaci ne propusta keder ni jedan sigurno,,a takvih po BiH ima koliko hoces,ne kazem ja dzabe to sto sam rekao,sastavljao sam s prijateljem do sada vise dvojki,nikad nismo bili u problemu da nema kedera,ili bilo kojeg drugog serijskog dijela
 
teško je naći krovni vozačev keder, ali nije nemoguće
mada ja mislim da nije do njega ali eto moraš skontati
odakle ti ulazi voda da bi znali otprilike šta bi moglo biti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top